Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már valaki napi...

Fogyott már valaki napi egyszeri evéssel? Ha igen akkor mit és mennyit? Mennyi kilótól szabadult meg? Mennyi idő alatt? Tapasztalatok ha vannak akkor irjatok!

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nulla grammot egész pontosan. Saját testsúlyos edzést végeztem mellette, úgyhogy emiatt nem fogytam izomból. Viszont zsír sem ment le. Amúgy sincs sok rajtam, de ami van, az maradt is. 3 hónapig csináltam kb.
2014. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem attól lehet fogyni, hogy kevésszer eszel. Diéta alatt különösen fontos, hogy minél többször étkezzünk, hogy egyenletesen juttassuk tápanyaghoz a szervezetet.
2014. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én igen. Kb 5 hónap alatt 20 kilót. Nekem csak ez vált be, pedig a többször kevesebbet a legjobb, mozgással kiegészítve.

Képtelen voltam a vacsoráról lemondani, és képtelen voltam úgy enni hogy megszabják mit ehetek, milyen elosztásban. Hosszú távon ez vált be a legjobban, nem voltak megkívánások mert mindent ettem csak módjával, de az 5 hónap alatt sokszor, átlag 2 hetente volt egy nap amikor azt és annyit ettem amit akartam.

Úgy nézett ki, hogy napközben 2x ettem gyümölcsöt, úgy, hogy egy alma vagy körte, plusz egy marék szőlő, plusz egy narancs vagy grapefruit egy tányéron, és a tányér szélére vékonyan szelt sajtot tettem körbe. Dinnyeszezonban annyi dinnyét ettem amennyi belémfért, a gyümölcs-zöldség kalóriáját soha nem számoltam, kivéve a krumpli, banán, bab, ilyenek,. Este, olyan 9 körül ettem, 6-800 kalóriában bármit amit megkívántam. Sokat segített az elindításában hogy 1-2 hétig a diéta elején csak fehérjét ettem, akkor nem számoltam a kalóriát, volt hogy hatalmas tál marhapörit ettem salátával, öntettel, sajttal, és kolbászos rántottát reggeliztem..tipikus Atkins-diéta. Most is az van, hogy vagy bármit de 6-800 kalóriában, vagy kizárólag fehérjét de nem számolom a kalóriát. A minden az a francia krémest is jelenti nálam :-)

2014. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt fogytam 4 kilót. Nem szándékosan egyébként, csak külföldre mentem pénz nélkül...
2014. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, én, tavaly nyáron. 3 hét alatt tíz kilót fogytam. Reggel egy kávé, este pedig egy kis tál gyümölcs. 3 nap ennyi is kimaradt.

Napközben megittam több liter cukormentes üdítőt. Ijesztő, egy idő után teljesen átáll az agyad arra, hogy nem szabad enni. Nekem 5 nap elég volt.

De amúgy nem ajánlanám senkinek. Baromi félelmetesen néztem ki 41 kilósan, lila karikákkal a szemem alatt, beesett arccal.

2014. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!