Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így fogyókúrázom, az jó?

Ha így fogyókúrázom, az jó?

Figyelt kérdés

170cm és 64kg vagyok. 57-58 szeretnék lenni (szóval mínusz 6-7 kg). Nincs nagyon rá módon hogy különleges étrendem legyen.

Terv: minden nap erősítés otthon,bicikli,futás + kevesebbet eszem, édességet nem eszem, 6 után nem eszem.

A cél hogy fogyjak és hogy ne vesszek izmot.

Ez így sikerülhet?



2014. júl. 25. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
+ barna kenyér
2014. júl. 25. 13:58
 2/6 anonim ***** válasza:

a 6 után nem eszel hülyeség. Akkor jó, ha utána 8-kor lefekszel aludni.

Általánosságban alvás előtt 2-3 órával KELL utoljára enni.

2014. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség az este 6 utàn nem eszel..

Én Rubint Réka tornázok heti 4x 20 percet szombaton meg 60- vagy 90 percet néha futok is .

ÉS ESTE 6 UTÁN NEM ESZEK..


-7kg....

Cél:-9

2014. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csiß ***** válasza:
91%
Remek tanács..Vannak emberek (pl én is) aki 18:00-ra ér haza munkából.Átöltözök -> irány a kocogás 50-55 perc.Hazaérek és lazítok kicsit..Akkor én már ne is egyek aznap? Minden másnap üres gyomorral feküdjek le mert már elmúlt 6? Ki találta ki ezt a "6 után ne egyél" ökörséget? A Rubint Réka?
2014. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Jaj, de buta vagy. Köztudott, hogy 6 óra után megváltozik a föld mágneses tere, ami rezgéseket idéz elő. Ezekhez a rezgésekhez igazodik az ember szívverése, ezáltal a zsírrészecskék osztódni kezdenek. Viszont, ha nem eszel 6 után, akkor a tested ellenáll a mágneses hullámoknak, és kitaszítja magából a zsírszövetet. Azért ez eléggé alap dolog.
2014. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az este 6 után nem evés valóban csak akkor jó, ha 8-kor lefekszel aludni. Nem azt mondom, hogy nem lehet fogyni vele mert, ha nem eszel, akkor nem viszel be kalóriát, da aki éjfél körül fekszik le és 6 után nem eszik, az előbb-utóbb éhen hal, legalább is én nem bírnám ki. Nem vagyok szakember, de szerintem a fogyás nem a koplalásról, önsanyargatásról szól. Én több mint 10 kilót fogytam, mindent ettem, amit megkívántam csak mértékletesen. Ugyanúgy ettem fagyit, csokit mint korábban, de nem úgy, hogy egy ültő helyemben az összeset. Egyébként azt mondják, hogy a szénhidrátokat a nap elején, este pedi "könnyebb" ételeket kell fogyasztani. Egyébként szerintem jó, de 6 után se legyen bűntudatod, ha megéhezel. Az jó ötlet, hogy nem eszel édességet, én is kipróbáltam, de imádom... Ha megkívánom, akkor eszek egy keveset és így elvagyok vele hetekig, az íze hiányzik nagyon, de egy-két falat után megnyugszom és akkor félreteszem. Az is jó lehet, ha bevezetsz egy szabályt, hogy hetente, kéthetente x mennyiségűt eszel, de nyilván úgy a leghatásosabb, ha mellőzöd. Szerencés vagy, ha nem vagy édesszájú!:)
2014. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!