Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hányinger rozmaring teától?

Hányinger rozmaring teától?

Figyelt kérdés

Nemrég megtudtam, hogy baj van az epémmel (még nem nagy a baj), és találtam gyógyteákat, amik jók neki. (rozmaring, lestyán)

Az oldalon láttam, hogy ezek a teák a fogyást is segítik. Szeretnék néhány kilót leadni jövőhét péntekig. Szerda óta iszom a rozmaringteát, cukor nélkül, de egész nap olyan hányingerem lesz tőle... ez mitől van? rossz íze is van cukor nélkül. Úgy iszom ahogy írják, van, amikor csak egy bögrével, ebéd után. (kettővel kellene.) Kevesebbet is eszek mellé. A lestyán és a borsmenta teát még nem is próbáltam.

Nem vagyok anorexiás, de nem vagyok megelégedve a testemmel, a hasam és a csípőm miatt. 170 cm és 68 kg vagyok.

Hogyan tudnék péntekig lefogyni legalább 5 kilót? Miket egyek és miket ne? Folytassam a "rozmaringtea-kúrát"?

[link]



2014. júl. 25. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
17/L
2014. júl. 25. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem fogsz 5 kilót ledobni egy hét alatt, nem is egészséges, ha ilyen drasztikusan próbálod. Feminás meg hasonló ripsz-ropsz fogyókúrákat felejtsd el, ha nem akarsz beteges zsírdisznó lenni.


A fogyiteák víz- vagy hashajtó hatással bírnak, így a zsírodból nem fogsz leadni tőlük.

2014. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt 5 kg-ot leadni lehetetlen.


Az epebajokra a feketeretek leve hatásos.


A fogyasztóteák nem sokat érnek, ha nem eszel normális dolgokat normális mennyiségben, meg nem sportolsz.

2014. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"ha nem eszel normális dolgokat normális mennyiségben, meg nem sportolsz."

Ezeket honnan veszed? Képzeld, "normális dolgokat eszek normális mennyiségben". Azt írtam, hogy kevesebbet eszek, mert régen többet ettem.

Eljárok futni, és naponta felüléseket meg más tornagyakorlatokat csinálok.

2014. júl. 26. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jól értelmezted a mondatot:


"A fogyasztóteák nem sokat érnek, ha nem eszel normális dolgokat normális mennyiségben, meg nem sportolsz."


Ez annyit jelent, hogy a fogyasztóteák nem érnek semmit, az eredményt a megfelelö étrend és életforma okozza.

2014. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!