Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés és helyes táplálkozás...

Edzés és helyes táplálkozás mellett fogyni is fogok a combomból, vagy az izom miatt ugyanolyan marad?

Figyelt kérdés

Gondolom buta kérdés, de nem értek hozzá. Életmódváltást kezdtem 2 hónapja, helyesen táplálkozom, zumbázom, biciklizem. Eddig szép lassan le is adtam 5 kg-t. Egyedül a combom zavar, mindig vastag volt, és kicsit össze is érnek. A kérdésem az, hogy a fogyástól és mozgástól változni fog a kerülete, vagy, mivel izmosabb leszek, maradni fog, csak feszesebb lesz?

köszönöm


2014. júl. 14. 09:56
 1/1 anonim válasza:
Ez az összeér dolog nagyon alkat kerdese. Baratnomnek vastagabb laba van mint nekem es nem er ossze. Nekem osszeer, de nem a hajas modon hanem ugy hogy nincs gorbe labam es ennyi. Ha ugy gondolod hogy kicsit osszer, hogy a belsocombodon van felesleg. Akkor termeszetesen valtozni fog, az szinte teljesen elfog tunni:)
2014. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!