Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha fogyássa...

Miért van az, hogy ha fogyással kapcsolatos kérdésre leírod, hogy neked sikerült, és vékony vagy, lepontoznak a béka feneke alá?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy kérdés, melyben az anyuka azt kérdezte, hogy mit csináljon a császár utáni kötényhasával, mert rálóg a sebre és nagyon csúnya. Válaszoltam neki, hogy hasszorító, és ha már letelt kb 8 hét, lehet tornázni. A véén mejegyeztem, hogy nekem 1 cm-t sem dudorodik ki, és sikerült teljesen lapos hasfalat visszanyernem, mint terhessé előtt. +10 kg ellenére, ami feljött. 56 %-os lettem. Az szép. Ez miért van?

Nem lenne inkább jobb beszéletni és elfogadni azt, hogy mindenki más? 25 kg-os fogyás van mögöttem, amit 4 éve csináltam meg, azóta tartom a súlyomat. Tudnék tanácsot adni, de ilyenkor annyira utálom azt, aki ellenséges. Épp ezért, mert nem a levegőbe beszélek. És ha meg akarod csinálni, meg is lesz.


2014. júl. 27. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Főleg, ha a kérdező csodaszerre vagy csodagépre vágyik, akkor az értelmes tanács biztos negatív lesz :) Ennyi a lényeg: "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel." - Bertrand Russell
2014. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer már pontoztam le ilyen embereket, de ők koplalós kúrákat ajánlgattak.
2014. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá, hogy az a baj, hogy nem maradtam tank szülés után, és ezt fel is vállaltam?

185 vagyok és 75 kg. Így kezdtem, és május 1 óta ide visszafogytam. Büszke vagyok rá. Ez baj?

2014. júl. 27. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy lefogytál, és amikor megkérdezik, hogy mégis hogyan, vagy kitérsz arra hogy nem csináltál semmi extrát, csak tornáztál, vagy nem ettél kenyeret akkor egyből megy a mínusz, mert azt hiszik hogy kamuzol. Ugyanis, ha nem tornázol minden nap 10 órát és nem csak proteineken élsz mint a "megszállott fogyókúrázok" akkor az már nem is fogyás, csak valami kamu.

Nekem is volt ilyen. Én pár éve 99 kiló voltam, majd lefordultam a mérlegről és senki nem hiszi el nekem, hogy 3 hónap alatt csak azzal, hogy nem ettem kenyeret meg tésztát lefogytam 80 kilóra miközben nem tornáztam semmit, amit azóta is tartanék, ha most a terhességem miatt nem lennék 85 kg. Ha pedig leírom akkor megy a mínusz, meg a persze, hiszi aki látta...

2014. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!