Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért láttom mindig hogy híztam?

Miért láttom mindig hogy híztam?

Figyelt kérdés
178 cm magas vagyok 55kg 21 éves . azt mondja mindenki h nagyon vékony vagyok de én magamat dagatnak láttom mit tegyek? orvoson kívül?

2014. júl. 8. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Vásárolj egy homorú tükröt, tudod, olyat mint ami a vidámparkokban (vurstlikban, lunaparkokban) van, amelyek keskenyítik az embert. Ez olyan, mint a biedermeier korban a patikákban felakasztott tükör, amely kissé zöldes árnyalatú volt és torzított is, úgyhogy a patikus győzködte, vegyen még ilyen, meg olyan kutyulékot, hiszen milyen rosszul néz ki a tükörben is.
2014. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pszichiáterhez menj!
2014. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kórosan sovány vagy és kövérnek látod magad...----> pszichiáter!
2014. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anorexia nervosás vagy, sürgősen menj orvoshoz, ez nem vicc. Simán belehalhatsz. Lassú, fájdalmas halál amúgy. :(
2014. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

régen kövérebb voltál és lefogytál?


mert én is nagydarabnak látom magam 10 kiló fogyás után, pedig kisebb vagyok. csak megszoktam, hogy kövér vagyok. mondjuk nekem még kell fogynom (163 cm, 58 kg)


ha ez az oka akkor az normális, hozzá kell szokni az új látványhoz :)

2014. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!