Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem valami jó...

Tudnátok nekem valami jó fogyókúrát ajánlani, amihez az ételeket akár otthon található élelmiszerkból is el lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Minimum 10 kilótól szertnék megszabadulni,de szépen lassan,hogy a bőröm se bánja meg,de a szüleim nem fognak miattam máshogy vásárolni.Tudnátok valami jó ötleteket adni? 14/L

2014. júl. 28. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

edd amit anyád ad és menj el sportolni a haverokkal!


amúgy milyen magas és hány kg vagy?

2014. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a csaladom nagyon zsirosan főz es a szuleim sportolni se engednek el szoval ez nem oldhato meg. Amugy 172cm/74kg
2014. júl. 28. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a zsír a ludas (persze azt se kell túlzásba vinni) hanem a sok sok szénhidrát. Ne egyél, csokit, csipszet, sütiket, ne tégy cukrot a teádba, kávédba, hanyagold az üdítőket, a gyümölcslevet is, mert azt is cukrozzák, hacsak nem 100%-ost vesztek, de abból is naponta max két decit igyál uzsonnára, vagy az étkezések mellé. Ezzel már rengeteget teszel magadért, illetve figyelj oda, hogy menyit eszel, ha szénhidrátdús a köret (rizs, tészta) abból kevesebbet szedj, salátából viszont többet.


Régen szokták mondani, hogy a házimunka is fogyaszt, nem tudom mennyire igaz, de biztos jobb a fotelban üldögélésnél, vedd ki abból is a részed, ezen felül neten találsz tornázós videókat, akár átmozgatós akár erősítőst akarsz csinálni.

2014. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a paleo a legegyszerűbb,vagy egy ahhoz közeli étrend.

annyi,hogy a gyors szénhidrátot zöldségekre cseréled,és nem fogyasztasz tejet.

vagyis húst,tojást eszel zöldségekkel a kenyér,rizs,krumpli helyett.

2014. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!