Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan oldalak, ahol...

Vannak olyan oldalak, ahol komplett edzéstervek (kardió, szálkásító fogyókúrához) illetve kompletten ajánlanak étrendet?

Figyelt kérdés

Kb teljes mértékben érdekel!

Műtét után vagyok,de eddig is úgy voltam,hogy nagyon könnyen feljött,ha nem sportolok,ezért fociztam ,sőt még szerettem is .Úgy megvolt a stabil 68-70kg-s súlyom.

Majd 5 hónapig voltam korház + rehabon ahol nem nagyon volt lehetőségem focizni,sportolni ...

Illetve hízásra hajlamosító,hízlaló gyógyszerek is voltak.

kb 2 hónapja voltam utoljára gyógytornán és orvosom kijelentette hogy fokozatosan kezdhetek szinte bármilyen sportot!


kb 4-5 hete focizok megállás nélkül,de már alig bírom,"kifulladok" stb... a foci kilőve (és a térdem is kezd fájni meccs felénél,ahol műtöttek) ,tehát foci off.

Illetve ez a ~ 1 hónap foci alatt 38 dekát fogytam,szóval ~ 2 cipőm többet nyom.


átlag 70 kiló körül voltam,most 84 vagyok.



Kb minden érdekelne,étrend,étel tippek ,mit szabad mit nem,edzéstervek,kardió (hogy bírjam) stb...


2014. júl. 29. 18:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Oppá látom,véletlen a fogyasztószerekhez nyitottam...
2014. júl. 29. 18:55
 2/2 anonim válasza:
Insanity workout-ról hallottál már? Youtube-on fennt van pár teljes rész, de keresni kell hozzá naptárat is.
2014. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!