Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 190 cm vagyok fiú 15 éves 95...

Vili12345 kérdése:

190 cm vagyok fiú 15 éves 95 kiló Fogyni hasra edzeni, kockasitani szeretnék? . Tanácsokat tippeket edzésterveket szeretnék kérni? Mi a legjobb módszer, edzés? (Hülye kommentelok kíméljenek )

Figyelt kérdés
Hogyan lehet legjobban kockáztatni??

2014. júl. 31. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le "A sárga kapszula" c. könyvet, 2 óra és mindent tudsz. Ennél jobbat itt senki nem fog neked mondani.
2014. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kockaztatni ugy lehet a legjobban peldaul, ha huzol a fejedre egy papirzacskot, majd a forgalommal szemben kezdesz el biciklizni.
2014. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami mást edzoterem nélkül..!?
2014. júl. 31. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinalhatsz napi ezer felulest, akkor sem lesz kockas a hasad. Mert a haj eltakarja. Mi kovetkezik ebbol: le kell fogyni. A testszirodat olyan 8-10% korulre kell levinni, akkor fognak latszani a kockak.


Az olvasast nem fogod meguszni egyebkent.

2014. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mit kell csinalnom, ennem hogy csak kevés izmot veszítsek?
2014. aug. 1. 12:37
 6/6 anonim válasza:

190 cm vagy? és 95 kg? és 15 éves? és fiú? O-O

Azt hittem csak az álmaimban létezel :D

Na mindegy...

Szerintem töltsd le a fegyencedzés könyvet. Én csak két hétig bírtam (mert utálok tornázni és a futás az én gyengém) de már akkor éreztem az eredményét. Fontos, hogy sok fehérjét egyél (natúr joghurt, túró, csirkemell, egyéb sovány húsok) és jó szénhidrátokat (mint a rizs vagy a zabpehely) és persze gyümölcs zöldség :)

Keress rá Jay Carterre a youtube-on vagy facebookon. Sok jó tanácsot ad a fegyencedzéssel kapcsolatban.

2014. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!