Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti hogy bírjátok...

Fogyókúrázók! Ti hogy bírjátok ki, hogy nem esztek?

Figyelt kérdés
Úgy értve, csak korlátozott mennyiségben lehet enni és nem mindegy, hogy mit... de ha farkas éhesek vagytok és csak csupa hizlaló kaja van a hűtőben, mit csináltok???

2014. júl. 31. 18:15
1 2
 1/11 Lollye válasza:
100%

Nem csak koplalással lehet fogyni. Pl lehet járni mindenféle sportkörökre ( kézi, kosár, foci, stb)


Az egyik tanárom meg azt mesélte, hogy ő megfelezte a napi kajaadagját, tehát mindennek csak a felét ette meg. Szerinte az a jó.

2014. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges étkezés+ mozgás, ez a legjobb képlet a fogyáshoz.

Ha nagyon nem bírom akkor eszek egy kevés hizlalóbb kaját, vagy elrágcsálok egy répát, amúgy az éheztetés mindenre jó csak a fogyásra nem.

2014. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ha nasiznál, akkor kérdezd meg magadtól: "tényleg éhes vagyok?" és ha tényleg éhes vagy egyél, ha nem, akkor meg inkább igyel vizet, vagy rágózz egyet, nekem bevált :))
2014. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én eszek, ráadásul annyit, amennyit jól esik. Csak nem mindent, hanem csak a saját főztöm, ami főleg hús és zöldség. A hűtőben nincs hizlaló kaja, minek lenne, ha egyszer diétázok?
2014. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Főzök 2 főtt tojást, keresek vmi nekem valót, önuralom, meleg tea kortyokban, takarítok, elmegyek fürödni egy jó kis forró vízben majd a végén hidegre váltom, iszok vizet, fogat mosok, és mondogatom magamba, hogy megtudom csinálni, mert képes vagyok rá

Ja, és természetesen másnap elmegyek és bevásárolok amiket én eszek és jól lakom.

Mik vannak otthon?

2014. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es: Nem mindenki maga lakik....Attól mert én fogyózok a férjem még eszik...


Én nehezen bírom, sírni tudnék néha. Csak arra gondolok, hogy muszáj. De aki szerint jól lehet lakni zöldséggel meg ilyesmi, az hazudik...

2014. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Laura012 válasza:
Az első hetet nehezen bírtam de mostmár jól megszoktam. Ha azt érzdm hogy éhes vagy akkor iszok vizet és eltelít viszont nem hízlal. Úgy pedig nem lehet fogyni hogy koplalsz.
2014. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os: Lehet kifogásokat keresni és találni is. Én is ezt csináltam évekig, de most elhatároztam, hogy véghezviszem a dolgot, és megváltoztatom az életem. Sokkal kevesebb az időm, de rájöttem, hogy mennyi felesleges dolgot csináltam, ami csak az unalom elűzésére szolgál: filmnézés, számítógépezés, stb. Ha van idő leülni megnézni a barátok köztet, akkor van idő egy gyors kaját összedobni is. Az érdekes az, hogy nem is hiányoznak ezek. Van, hogy este 9-re végzek a dolgommal, mert munka után le kell menni a boltba, aztán edzeni, lezuhanyozni, utána főzni.

Ezek szerint én valami hazug disznó vagyok, mert simán jól tudok lakni hússal és zöldséggel. De ha eszel mellé egy kis barnarizst, azzal sincs gond, általában én is szoktam. Degeszre kajálni nem kell magunkat, de nyugodtan jól lehet lakni. Egyébként is jobb 3 óránként enni, mint naponta háromszor telire zabálni magunkat. Én amióta megváltoztattam az étkezésem, többet eszek, mint előtte, csak akkor kalóriadús, szénhidrátos, de fehérjében szegény kajákat ettem, most pedig fordítva.

2014. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is pont ezt csinálom, mint a 4. és 8. válaszoló. sosem éhezem, simán kibírom, mert az a mázlim, hogy imádom ezeket a kajákat (csirke-, pulykamell, hal, marhahús, zöldségek, gyümülcsök stb.), egyszerűen kiiktattam a cukros dolgokat és a kenyeret, sokkal jobb a közérzetem, mint azelőtt, így nincs is mit "bírni", mert remekül érzem magam, mozgok, és előbb-utóbb elérem a kitűzött célt.

régebben azért volt nehéz bírni, mert alig ettem, sanyargattam magam, ráadásul volt mindig egy kitűzött cél, hogy X hét múlva Y kilót akarok fogyni. most ilyen nincse, mert tudom, hogy amit csinálok, azzal fogyok, és közben mindenki mondja körülöttem, hogy sugárzok, látszik, hogy jól érzem magam a bőrömben (pedig a túlsúly azért erősen zavar) és ezért nem is fogom abbahagyni.

2014. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Kipróbálom az általatok javasolt módszereket.

2014. aug. 2. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!