Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Refluxos/gyomorbeteg fogyókúrá...

Refluxos/gyomorbeteg fogyókúrázók! Ti hogy bírjátok a fogyókúrátokat?

Figyelt kérdés
Én sokat rosszabodok,(hányinger, émelygés, hasgörcs) pedig napi 4x-5x eszem, nem koplalok, mégis :S
2012. ápr. 16. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, fel is adtam. Csupa olyasmit kellett volna ennem, amiről úgy éreztem, szétmarják a torkom. Inkább próbálok többet mozogni, hátha hatásos.
2012. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj ne, pedig én nem akarom feladni :(
2012. ápr. 16. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én lehet annyira rettegek hogy csúnya következményei lesznek( anyukám gyomorfekélye perforálódott) hogy simán megbírom állni, és nem is kívánok annyit enni, a veszélyes kajákat meg simán kihagyom. Vettem a Dm-ben még lúgosító teát, ami gyógynövényekből áll, és ezt iszom napi 3-szor! Nagyon jó, szerintem segít! Lehet, az étvágyam is csökkenti, és az íze is egészen jó!
2012. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előző, én nem a kívánásról, meg az éhségről beszélek, hanem a pokoli gyomorfájásról, rosszullétekről, meg amikor úgy érzed, a gyomortartalmad a savval együtt szökőkútként tör fel, szétmarja a nyelőcsöved, és a szád :)

Egyébként találtam egy tűrhető módszert, ha nagyon fáj és ég a gyomrom, megiszok 2 kis kávéskanálnyi Inka pótkávét(no koffein, csak gabona és cikória), forró vízzel, pici sovány tejjel, és egy tabletta stevia édesítővel.

Egy picit talán segít.

2012. ápr. 17. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én napi szinten megiszok 2-2,5 liter ízesítés nélküli zöldteát.Nem tudom hogy ez segített-e vagy pedig az hogy soha nem terhelem meg a gyomrom, de nekem a diétám óta ritkábbak a panaszaim.
2012. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!