Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen módszerrel fogyhatnék?

Ilyen módszerrel fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen az izmosodás lenne a célom, de természetesen a megszerzett izmaimat nem akarom elveszíteni. Szóval reggelire valami szénhidrát mondjuk barnarizs vagy zabpehely mellé esetleg egy tojás, délelőttha megéhezek egy gyümölcs, ebédre hús vagy hal zöldséggel vacsira meg egy kis zsírszegény túró vagy egy lassúfelszívódású fehérje shake?

Emellé aerob edzés heti 4-5x min40 perc és mindennap egy kis erősítés.

19/L 160/60


2014. aug. 1. 07:46
 1/3 Laura012 válasza:
Szerintem ez is jó lehet de azért leírom hogy én hogy fogyózok. Szóval reggelire mindig joghurtot eszem, ha nem bírom ki ebédig akkor eszek egy csokit (ne ilyedj meg ez belefér ha délelőtt eszed mert estig bőven lemozgod) aztán ebédre rendes főtt kaját eszek csak kisebb mennnyiségben és vacsorára ismét joghurt. Igazából nekem az segített a legjobban hogy elhagytam teljes mértékben a kenyeret. Rízst és krumplit nagyon ritkán eszem de ha eszek akkor is keveset. A lényeg hogy kevés legyen a szénhidrát bevitel. A lisztes dolgok sem a legjobbak hiszen azok is teli vannak szénhidráttal én azokat is teljesen elhagytam. Amozgás: mindennap futok ezáltal lehet izmosítani is, tehát mindennap minimum 1 óra futás (persze más sport is tökéletes csak én ezt csinálom) és egy héten egyszer fél óra intenzív lovaglás (de akkor sem marad ki a futás). Remélem hogy tudtam segíteni és sok szerencsét a fogyáshoz!! :) Egyébkénkt nekem eredményes ez a módszer! ;)
2014. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy, hogy leírtad :)

Kenyeret amúgy sem eszem, meg lisztes dolgokat sem, mert érzékeny vagyok a gluténra.

Örülök, hogy neked ez a módszer hatásos, de én joghurt és csoki mellett biztos nem tudnék fogyni :-( még ha a joghurt zsírszegény is a csoki meg feketecsoki se.

2014. aug. 1. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát, ha nem éhezel meg délelőtt, akkor nem eszel gyümölcsöt, ergo 3x eszel egy nap?

Amit leírtál reggeliként, ebédre és vacsorára, az nem rossz. Lehet is variálni őket, de ezek mellé két kis étkezést még érdemes beiktatni.

Amit írtál, délelőttre a gyümölcs pl. jó. Azt úgy sem érdemes este enni, mert nehezebben emészti meg a gyomor. Viszont, ha délelőtt fogyasztod, akkor még van ideje megemészteni bőven, és nem fog elkezdeni a belekben rohadni.

Délutánra, uzsonna gyanánt is ki kellene találni valamit. Nem kell sokat enni. Ezeknek az étkezéseknek nem az a célja, hogy sokat egyél és jól lakj, hanem, hogy ebédig, ill. vacsoráig ne törjön rád a farkaséhség, elkerülve ezzel, hogy sokat egyél egyszerre a nagy étkezésnél. Másrészt pedig segít, hogy ne essen le a vércukorszint, és könnyebb az emésztés is, ha 5x eszel kisebb adagot, mintha 3x többet. Tehát minden szempontból érdemes beiktatni a tízórait és az uzsonnát. Uzsonnára jó alternatíva, ha elrágcsálsz valamilyen zöldséget, egy maroknyi olajos mag, egy natúr joghurt, vagy ilyesmi. :)

2014. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!