Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj ha nem tudom kikerüln...

Nagy baj ha nem tudom kikerülni a kirántott ételeket? 17L Mit gondoltok erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Reggeli: néhány szelet csirke mell sonka vagy sovány túró sok zöldséggel.

Ebéd: Zöldségleves és valamilyen kirántott hús, pl csibefasirt zöld körettel krumpli és kenyér nélkül. Sajna ezt nem tudom kikerülni mert házi koszton élek nincs arra pénzem, hogy olyan húst vegyek amit árolni kell és annyira jól nem állunk anyagilag sem, hogy nekem külön legyen készítve az ebéd és nem is szeretem a húst csak rántva. Mindenről lemondtam, édességekről, csokiról amiket imádok de erről nem tdok mert ha nem szek rosszul vagyok hányingerem van máshogyan készített húsoktól.


Tíz óraira,uzsonnára és vacsorára mindig valami könnyű zöldséges ételt eszek, salátát vagy túrót ízesítve.


Szerintetek nagyon hizlal így a hús? Mind e-mellett mozgok és tényleg nem sokat eszek belőle max. 2 szeletet de inkább egyet.


2014. aug. 7. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha annyi mindent feladtál és közben mozogsz, akkor nagy gond nem lesz. :) Igyál sok vizet s a cukrot is kerüld. :) Sok sikert!

17L

2014. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt mással is problémák vannak nem csak a hússal.
2014. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bolti csibefasírt? Ha igen, felejtsétek el. Az árából kaptok igazi csirkehúst, és nem kell ezt a szemetet enni. 10 perccel tovább tart elkészíteni, de sokkal jobb minden szempontból.

Grillezve, fűszerezve sem vagy képes megenni? Nem kell ízetlenül, fantáziátlanul főzni diéta alatt sem. Rengeteg változatos étel készíthető csirkéből.

2014. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha betartod a 2 méter távolságot, akkor ki tudod kerülni, legfeljebb pecabottal tudod elérni őket.
2014. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még normál otthon készített rántptt hús lenne akkor még beleférne, már ha nem eszel sokat belőle. De az ilyen fagyasztott izék tényleg szemetek. Pedig utálom ezt a szót, de arra nem lehet mást mondani.
2014. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Általában rendes -nem fagyasztott- húst eszek.
2014. aug. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!