Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hízlal a gyros...

Most akkor hízlal a gyros vagy nem?!

Figyelt kérdés

Simán tálban, nem abba kenyeres izébe nem tudom hogy hívják. Tehát simán tálban zöldségekkel.


Bocsi csak kicsit pipa vagyok ,hogy itt gyiken olvasom a válaszokat szinte minden kajára azt írják,hogy diétába nem fér bele...


2014. aug. 8. 10:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Amugy a tej Zsirtartama 3,7 % és cukortartama 4,7g 100grammból...Még mindig jobb mint 10 dkg cseresznye:)Legalábbis nekem jobb...
2014. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
@Hilduci ez nagyon aranyos dolog. Én sem fogok lemondani ilyen dolgokról amik ennyire kötődnek hozzám mert boldogtalan lennék. Megteszem ami tőlem telik de egy életen át nem fogom kínozni magam. :)
2014. aug. 8. 12:44
 23/25 anonim ***** válasza:
De hát ne úgy diétázz, hogy azt kell érezned, hogy ezzel kinzod magad. Én is ettem már gyrost és testvéreit, mert úgy éreztem, hogy megkell kostolnom:)Főleg amikor görög tájakon jártam...csodás érzés valami újjat kóocstolni...vagy csak engem hoz lázba ez...:)
2014. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Osynho ***** válasza:
Hilduci :Más azért a tej, mint a gyümölcs, de miért ennél meg 10dkg cseresznyét? :D 1 pohár tej sok mindennél lehet jobb, de attól még nem lesz jó. :D És nem mindegy, hogy reggel iszol ilyet, vagy lefekvés előtt. Persze nem ettől leszel bajod, vagy hízol el, csak megjegyeztem a dolgot. Fogyaszd egészséggel!
2014. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát bizony nem mindegy, hogy este vagy reggel fogyasztom, mivel este még frissen és melegen kapom:)) Nem tudom miért irtam cseresznyét...de abba a több a szénhidrát mint a tejbe...és ráadásul kevesebb vitamin van benne...és a gyomrom egész nap dolgozik, éjszaka miért kellene pihenjen? Neki az a dolga, szóval nem szabad megterhelő legyen számára...Volt már hogy gyümölcsöt ettem vacsorára vagy lefekvés előtt, de éreztem mintha húrolnák a beleim:))Vagyis éhes voltam...
2014. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!