Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Télen, vagy nyáron hízik...

Télen, vagy nyáron hízik jobban az ember általában?

Figyelt kérdés
Számomra kicsit vicc, hogy ebben a kategóriában kérdést írok ki, mert soha nem érintett ez a kérdés. 167 cm magas vagyok és általában 53-56 között ingázok. Azért ide írtam ki, mert biztosan tapasztaltabbak, akik ide látogatnak. Szóval én úgy tudtam télen szedik fel az emberek a kilókat, de én évről évre azt veszem észre mások visszajelzése alapján is, hogy nyáron szedek össze, de pozitív irányba. Tehát nyáron jobban nézek ki. Télen kifehéredek, összeesek. Én örülnék, ha ezt tartanám, mert így sokkal jobban tetszem mindenkinek, a férjemnek is, csak fogalmam sincs, hogy mi az oka. Erre szeretnék rájönni.
2014. aug. 8. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor hízol amikor kalóriatöbblet van, hogy ez télen vagy nyáron az tőled függ. Egyébként gondolkozz, télen alig süt a nap, be vagy zárkózva,felveszel egy rakat ruhát, az arcodat épp, hogy éri a nap. Nyáron ezzel szembe
2014. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emberfüggő - van, aki télen hízik, mert kevesebb a lehetőség a sportra, viszont ott az ünnep meg a lélekmelegítő ételek. Más meg nyáron hízik, mert girosz, grill és fesztiválszezon van.
2014. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán fesztiválozok. Inkább arra gondoltam, hogy a nyári szezonális ételek jobban ízlenek, sokat jelentenek a zöldségek stb. Vagy jobban esik az étel jó időben, mert általában az udvaron eszünk nyáron. Talán jóízűbben eszek. Alapból nem eszek többet és zsírosabbat télen sem. Persze, tudom, hogy nyáron a naptól leszünk barnák, nem is ez a lényeg, csak arra is gondoltam, hogy optikailag tűnök soványabbnak, azért nézek ki szarabbul télen, mert fehérebb is vagyok. Tényleg itt csak pár kilóról van szó, mégis sokat számít.
2014. aug. 8. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

én év közben (suli) könnyebben tudok fogyni. nyáron nyaralok meg ilyesmik, nem érdekel, hogy mit mikor eszem, túl meleg van a sporthoz, stb. :D


amikor suli van, jobban odafigyelek, meg szeretnék nyárra jól kinézni :D nyáron meg már tökmindegy, ha addig nem fogytam le akkor a következő strandolásig sem fogok...


suliidőben annyi a rossz, hogy kevesebb időm van a sportra, meg ha nagyon meghajtanak tesin, egyszerűen nincs se aznap, se másnap (izomláz miatt) kedvem futni vagy ilyenek.:)

2014. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, szerintem is emberfüggő. Én olyan lassan vagyok képes hízni, hogy nem tudom megállapítani ezt, nem veszek észre különbséget. Kánikulában nincs étvágyam, de éhes azért tudok lenni, úgyhogy csak valamivel eszem kevesebbet, viszont nem mozgok, mert anélkül is melegem van.


Nyáron annyi minden más, kisebb eséllyel van D-vitamin hiánya az embernek (már ha nem szed vitamint), több a friss zöldség-gyümölcs, sokak hangulata is jobb olyankor... Nem csoda, ha valaki jobban néz ki akkor :)

2014. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!