Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt fogytam 10 kg. Ez...

2 hét alatt fogytam 10 kg. Ez normális ennyi idő alatt, vagy valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Minden reggel rosszul vagyok , néha hányok .... (és nem vagyok terhes) .... 14 /L
2014. aug. 9. 20:11
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
10000% h nem mivel még szűz vagyok.. Nincs barátom... Es a menstruáciom rendesen megjon mindig ...
2014. aug. 9. 20:32
 12/35 anonim ***** válasza:
Írd le részletesen, hogy mit csináltál ez alatt a két hét alatt, és akkor talán könnyebben tudunk segíteni.
2014. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Fél orat ugrókoteleztem , 1 orat futottam , es nem ettem semmit... Reggel hánytam
2014. aug. 9. 20:37
 14/35 anonim ***** válasza:

Sajnálom h ezt a szüleid nem veszik komolyan sőt még biztatnak is h de jó h így lefogytál, peig 10kg azért elég látványos, hihetetlen h nem gyanakszanak semmire.


Azért te se gondolj rögtön semmi rosszra, rák stb.


Tényleg nem vagytok annyira jóban szüleiddel h picit bizalmasabbn beszélj velük arról h te aggódsz a nagy súlyvesztés miatt? A hányás meg nagyon nem okés.


Vagy nincs egy jófej nővéred, nagynénid stb akivel beszélhetsz?

2014. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok veluk olyan jo viszonyba :(( azt hiszik pénzel mindent megoldanak .... Folyton tömnek pénzel... Anyám az alakomat kritizálja folyamatosan , h kover vagyok.... Es nincs noverem :( attol nem lehet h sokat idegeskedek ?
2014. aug. 9. 20:47
 16/35 anonim ***** válasza:

Ha folyton tömnek pénzel miért koplalsz? Miért nem veszel normális kaját?


Áhh, nem értem ezt a logikát...

2014. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

utolsó VÁLASZOLÓ:


inkább ne írj semmit ha csak hülyeséget tudsz..

olvastad amit az anyukájáról írt????


Kérdezőnek:

Nagyon nincs ez jól. De a stressz lehet okozója a fogyásnak de ennyire mégsem. 10 kg, meg a hányás..


Valószínűleg egy kicsit anyudnak is próbálsz megfelelni, ráadásul még pozitív megerősítést is kaptál a fogyásra, de nagyon jó h te felismerted h ez nem normális dolog.


Valakivel mindenképp beszélned kell mert ebből baj lehet..


Apudddal se vagytok jóban?


Ha leülnétek és őszintén elmondanád nekik mi bánt akkor se foglalkoznának ezzel?

2014. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem azer nem eszek mert nincs rá pénzem , nagy okos !!!! Apummal is ugyan olyan a viszonyom mint anyámmal , talan egy kicsit jobb ... Multkor o mondta h " ha abba hagyod a fogyózást , megkapod az ujabb iphonet " ugy hozzá tudtam volna vágni valamit.... Talán nagymamám meg ért . Megpróbálom
2014. aug. 9. 21:17
 19/35 anonim ***** válasza:

Atyaég ha ez az iphone-s beszólás igaz akkor az nagyon nagy baj... :O


Igen mindenképp beszélj nagymamáddal, keresztanyukával, nagynénivel, iskolaorvossal vagy bárkivel, aki esetleg a szüleidre is hatna, a koplalást meg hagyd abba.


A sport az okés de a kalóriabevitelre figyelj, fejlődő szervezet vagy, szükséged van a megfelelő menyiségű vitaminbevitelre.

2014. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
*mennyiségű
2014. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!