Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre rendesen...

Hogyan tudnék végre rendesen fogyni?

Figyelt kérdés

Két hete fogyózom, eddig három kiló ment le, viszont centit nem veszítek, sőt, úgy érzem egyre nagyobb vagyok, hiába mutat a mérleg fogyást. Rendesen mozogni lehetőségem nincs, viszont itthon próbálok minél többet mozogni és naponta csak egyszer eszem. Miért állt meg a fogyás? Miért érzem magam egyre zsírosabbnak? Hogyan adhatnék le a centikből is?

Egyébként 162 centi és 55 kiló vagyok, lány. :)



2014. aug. 3. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt a könyvet, nem lesz több kérdés.

“Amit a zsírégetésről tudnod kell”

2014. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

00:10-nek

-ajálgatod ezt a könyvet nekik,hogy töltsék le ,de inkább linkelnéd be normálisan,ha már segíteni akarsz,

2014. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én legalább ajánlottam egy jó könyvet és nem csak a számat járattam mint te. A kérdésre válaszolj, ne offolj :)
2014. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A fogyás valószínűleg a kevés evés miatt állt meg. Egyél naponta legalább 4-5x kevesebb, minőségi ételt, fehérjét, zöldségeket, gyümölcsöt (mértékkel, a benne lévő cukor miatt), és a lehetőségekhez mérten próbálj meg legalább 40-50 percet tornázni. Nem muszáj naponta, hogy legyen ideje az izmaidnak pihenni és közben fejlődni. Aerob mozgásokat végezz, ha van szobabiciklid, akkor tekerj rajta, vagy youtube-on lehet találni alakformáló, zsírégető tornavideókat.


Én ugyan a kalóriaszámlálós módszert próbáltam, ami ugye azt jelentené, hogy bármit lehet enni, csak számolni kell a benne lévő kalóriát és a tápanyagok mennyiségét, de én minőségibb ételekkel (tehát nem ettem összevissza bármit, amihez kedvem volt, hanem egészségesen étkeztem) és rengeteg mozgással értem el végül a jelenlegi testsúlyomat, amit még tovább szeretnék csökkenteni. 168 centi és 91 kg voltam induláskor, most 77,4 kg vagyok. Kapom a dícséreteket a látványos fogyásért. Úgyhogy ne aggódj, be fog az indulni, nekem sem egy hét alatt ment le az évek során felgyűlt súlyfelesleg, nagyjából 5 hónap alatt ment le nekem ennyi, de még messze a cél. :) A vége a legnehezebb! Úgyhogy kitartást és sok sikert kívánok neked, ha van kérdésed (vagy bárkinek van kérdése) írj privit és szívesen válaszolok! Szép napot!

2014. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!