Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vastag a combom? (kép)

Nem vastag a combom? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


mellesleg a fenekem is bitang nagy..nem kéne fogyni vagy formásítani egy kicsit a combomnál?



2014. aug. 11. 19:55
 1/10 anonim válasza:
Szemből jónak tűnik, na és vajon oldalról?
2014. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Vékony könnyű csontozatú vagy, a combot nagyon karcsú.
2014. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Uhh...inkább túl vékony. Nagyon nem tetszenek az ilyen lányok, de szerintem senkinek.

Izmosíts, ha már ilyen kis gebe vagy. Mozogj többet ne a gyakorikérdések előtt ülj!

2014. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem vastag a combod! :) Nehogy fogyókúrázz! :) Persze ha formásítani szeretnél,akkor csinálj guggolásokat,biciklizz. Én hetente lovagolni járok,attól nekem sokkal izmosabb lett,de sajna vastagabb is. Sok sikert! :) 14/L
2014. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A Combod Tökéletes, nincs vele semmi gond :) F
2014. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tökéletes. Hány éves vagy? :)
2014. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsi talán ráférne, de így sem rossz. Legalábbis szemből, oldalról sem ártana egy kép
2014. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 blazeeee ***** válasza:

Sok sok hülye válasz után, gondoltam írok egy rendeset is.

Részben eltaláltad, részben nem.

Fogyni nem kell, formásítani igen! Jót tesz, bomba nő lehet belőled! Járj el konditerembe, ha szeretnéd keresek neked egy használható női edzéstervet. Étkezz egészségesen, saccra olyan 1500-1600 kcal körül egyél meg egy nap ( lábad alapján saccoltam csak ).

Ne aggódj, ha kicsivel ( 2-3 kiló ) megnő a súlyod az edzésektől, izmokat építesz magadra, ennek tömege van.


Ha felmerült benned a : " De én nem izmos akarok lenni hanem formás " dolog, akkor elárulom hogy a testünk fő vonásait a csontozat és az izomzat határozza meg!


Ha segítségre van szükséged írj privátban, írj le néhány adatot is hogy könnyebben tudjak segíteni.

Remélem ez a kevés is valamennyire javadra válhat!


ui: Mindenkinek szívesen segítek, kérdezzetek, legyen szó fogyásról, izomépítésről, test átalakításról, erő vagy erőnlétnövelésről, egészséges étkezésről, vagy bármiről! :) Képzettebbekkel szívesen cserélek eszmét!

2014. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Gebe botlábból hova akarsz fogyni?
2014. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gyönyörűek a combjaid, ha nem vagy elégedett ajánlom a futást, megnöveli az önbizalmat, már egy hónap után látszódik az eredmény, csak nem szabad feladni! ;-)
2014. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!