Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A napraforgó olaj, vagy a...

A napraforgó olaj, vagy a kukorica olaj hizlal kevésbé?

Figyelt kérdés
Vagy mindegy?
2014. aug. 12. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Miért használsz olajat - egyáltalán, bármilyen extra zsiradékot? Még a fasirozott is kisül olaj nélkül. Nekem egy liter olaj kb két évig elég (lenne, ha vennék)
2014. aug. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen minegy, MILYEN olajat vagy zsiradékot használsz, mind ugyanannyira hízlal a felhasznált mennyiségtöl függöen.
2014. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használj kokusz zsirt...
2014. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát jah.

a szilikonos muffin sütőben simán megvan a fasírt minden zsiradék nélkül,mert nem tapad le.

a kérdésednél inkább élettani dolgok a jelentősek,mert a zsírra nagyon is szükség van,a szénhidrát a gabona a mumus.

élettani szempontból a kukába dobjad mind a két terméket,mert hosszútávon kártékonyak az emberi szervezetre.

kókusz zsírt,vagy állati zsírt használj.

és a kalória plusz ami hizlal.

2014. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem főzéshez akarom felhasználni, éppen az a baj, hogy most pár napig nem nagyon van lehetőségem főzni magamnak... Arra gondoltam, hogy veszek olyan konzervet, amiben van valami hal + zöldségek összekeverve, ami nem hangzik olyan rosszul, csak mindegyikben van olaj... :S Gondoltam, ha ilyet veszek, akkor legalább olyat választok, ami a legkisebb kárt csinálja :D

Esetleg ha tudnátok mondani valami olyan ételt, amit nem kell főzni, ráadásul nem is hizlal, azt nagyon megköszönném..

2014. aug. 13. 01:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég sok fajta dobozos halat lehet kapni, ami nem olajban van, hanem simán sós lében vagy "saját levében". Én ma vettem három különböző márkájú ilyen tonhalkonzervet.
2014. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan zöldséget veszek konzervbe amikor nincs időm semmire, hogy van benne kukorica zöldborső meg sárgarpa, kis tejföllel összekeverem, és megeszem...Vagy simán zöldborsóval...fűszerezni szoktam...
2014. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!