Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatékony tornavideót...

Milyen hatékony tornavideót ismertek?

Figyelt kérdés
A csípőmmel, karommal és a combommal vannak problémák. Elég elfoglalt vagyok, szóval naponta maximum 30 percet tudok rászánni a mozgásra. Tudnátok nekem javasolni jól bevált mozgásformát, ami nem is igényel sok időt?
2014. aug. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Zóna edzéseket imádom. Hatásos, kemény, és gyors. Beírod a googleba kidobja Enikőnek az oldalát, ahol rengeteg videó van.
2014. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2014. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha tudsz egy kicsit angolul, akkor hasznos lesz számodra ez az oldal. :) Könnyen lehet vele együtt tornázni. :)

2014. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Péntek Enikő :) énis imádom a zónaedzéseket :)
2014. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rubint Réka tornái:Írd be a YouTube -ba hogy Rubint Réka rengeteg félét kihoz:20perces,40,60,90.....Imádom őket és gyorsan látszik meg a testeden
2014. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Xyrot válasza:

Nos nem tudom mennyire felel meg az igényeidnek, de formásításhoz vagy akár fogyáshoz is ajánlanám az Insanytit.. átlagban 25-40 perces edzés, és végig kapod az utasításokat is + edzésterv + étrendhez tanácsok is vannak benne!

Ha nem tetszik a freeletics sem rossz..:)

2014. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!