Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azután érdeklödnék, hogy...

Azután érdeklödnék, hogy elkeztem szedni a fogamzásgátlot és meg hiztam töle. Szerettem volna le adni pár kilot, de nem ment sehogy még fogyszto szert is szedtem, de ugyse sikerült. Lehet a fogamzásgátlotol nem tudtam lefogyni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
leírnád részletesen, hogy a fogyasztószeren kívűl hogyan próbáltál lefogyni?
2013. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el nődokihoz, közöld hogy meghíztál tőle, ezért szeretnél másikat.


De a fogyasztószerek lóf***t sem érnek önmagukban (meg szerintem amúgy se), diéta+edzés is volt?

2013. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg magától a fogamzásgátlótól nem lehet hízni, maximum nagyobb étvágyat csinál, attól viszont igen. Ezt nőgyógyász mondta. Szrrintem érdemes lenne vissza menned az orvoshoz, lehet, hogy felír másik fajtát.
2013. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Diétáztam, tornáztam, de semmi, olvastam h a citromos vizis segit azt a mai napig iszom, most fogok vissza menni doktornöhöz.Lindynettet irta fel , mert amiellöt elkeztem szedni leszoktam a cigiröl hiztam miatta, de nem lett volna szabad ennyit , és ezért irta pont fel ezt a gyogyszert , mert nem boritja fel elméletileg jobban a hormonjaimat, utána , plusz kilokat szedtem fel most vagy 71 kilo ,és sehogy nem sikerül le adnom
2013. jún. 22. 00:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Citromos víz.. hát persze hogy segít.. mint tapasztaltad..


Hülye dolgokat olvasgatsz idétlen helyeken valószínűleg. És el is hiszel sok mindent, amit nem kellene. Ez a vesztedre fog válni, szólok előre.


Valaki hormon tartalmú gyógyszerekkel borítja fel a hormon háztartását, valaki állandó cukorevéssel vagy marha tej fogyasztásával. Jól eltaláltuk hogy mikkel lehet komoly károkat okozni a testünkben.


Hormon tartalmú szert egészséges embernek SOHA nem szabadna szednie. Válts gyógyszert de leginkább hagyd el a fenébe, nem éri meg.

2013. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
TáplálkozásHarcműves jól szólt. Látható hogy a tested nem bírja a hormonkészítményt, ne szedd! Én is híztam tőle anno, ztán migrénrohamom lett, aztán trombózisom tüdőembóliával..
2013. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!