Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki ért a fogyókúrához ráérne...

Aki ért a fogyókúrához ráérne egy kis segítségre? Számomra nagyon fontos.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 166 cm és 68 kg. Eldöntöttem, hogy lefogyok, az akarat meg is van, csupán rámszóltak, hogy rosszúl csinálom, azért nem csökken a súlyom.


Eddig azt tettem, hogy kb 2 naponta este 4 km-t futok. Enni csak napi 2-3 joghurt vagy esetleg csirkemell stb.

De ez kevés és helytelen.


Abban kérnék segítséget, hogy akkor valaki írja meg, hogy pl mennyit egyek egy nap és mennyit mozogjak. Leírom a helyzetemet is hozzá.


Itthon vagyok, mert főként tanulok. Este megyek csak ki futni 4km-t, ez a napi mozgásom max néha Béres dvd-je.

Tulajdonképpen egész nap ülő munkát végzek.



Akkor írjátok már meg, hogy mit egyek? Abból egy nap max mennyit, és mennyit mozogjak? Csak természetes mozgást írjatok, edzőteremre nincs pénzem. :(


Szeretem a gyümölcsöt, zöldséget, tejtermékeket. Halat, csirkemellt.

Köszönöm.


2010. jan. 14. 22:01
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, amit nem írtam, hogy 20 kg leadása a cél.

Azért kérek segítséget, mert többször megpróbáltam, akaratom van, de a kilók nem akarnak lemenni. Közölték, hogy azért mert rosszúl csinálom.

2010. jan. 14. 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tul keveset eszel akkor az épp annyira rossz mintha sokat ennél..ne kilóméterben számold a futást hanem időben.30 a minimum .legalább 1 órát fus,annak van értelme.Étel: az internet tele van mintaétrendekkel,nézelődhetsz,kedvedre valót kiválaszthatsz.Azért nem írom le mert bár énis fogyózom,de annyira nem értek ezekhez a fehérje meg mittomén mikhez,Én csinálom a sajátomat,és sikerrel:)
2010. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És az miből áll?
2010. jan. 14. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel müzlit eszek tejjel(natur zabpehely) aztán mellé még 1 alma vagy valami gyümi.11 fele szoktam enni rozsoskiflit sonkával meg pritamin paprikával.aztán ebédre főtt husi sok sok zöldséggel,vagy valamiylen natur husis főtt étel.Uzsira vagy gyümölcssaláta vagy zöldségsaláta.Vacsira meg natur joghurt magában,vagy egy kis zöldséggel.Pesze ezek nem minden naposak mert uncsi lenne.jah és másfél liter zöldtea simán,és 1 másfél liter sima víz.A sok folyadék kell!Van szobabicom azon is tekerek,és sok sok dvd-m felváltva edzek rá.

Lehet aztán most lepontozni,hogy ez így nemjó,de nekem bevállt.Nem kell minden tmegvonni magadtol.Sőt bűnözni is szoktam néha:)Mégis a heti másfél kiló megvan:)

2010. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 kilótfogytam ezzel a honlappal, remélem tudsz angolul és az elhatározásod szilárd a többi elvégzik helyetted:

edzésterv, étrend, statisztikák, étkezési tesztek, motivációs cikkek, tudományos segítség, orvosi fórum, stb:

sparkpeople.com

2010. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

www.hoxa.hu


itt sok fogyis naplót találsz:)Leírjáka tapasztalatokat,meg mindne nap írnak ki mit evett hogy állnak:)

2010. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megnézem, a hoxát ismerem.
2010. jan. 14. 23:08
 8/9 A kérdező kommentje:
A gond az a hoxával, hogy az nekem túl sokat nem segít, mert ott általában 100 kg-ról indulnak. nem látok 70 kg-os fogyisokat. :(
2010. jan. 14. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 75 kg-ról indultam, szénhidrátszegény diétával, persze azért egy kicsit módosítottam.

Rendszeresen sportolok, szeptember óta és most 65-nél tartok, 8. hete diétázom.


Sok írást lehet találni a ch szegény diétáról neten, ha érdekel nézz utána, vagy írj e-mailt, ha ezzel kapcsolatban segítségre lenne szükséged.

Sok sikert!

2010. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!