Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem!...

Segítségre van szükségem! Elvesztettem az ítélőképességem. Mennyit kéne még fogynom? (képek)

Figyelt kérdés

Már egy éve kezdtem bele a fogyókúrába. Fogytam 12 kilót. Nagyon bántott,hogy kövér vagyok + sokan be is szólogattak. A barátaim azt mondják,hogy túlzásba viszem a számolgatást és az edzést.Viszont még idén is azt mondták,hogy kövér vagyok. Szeretnék fogyni még 5 kg-t,akkor lennék 173 cm és 53 kg. 1600 kcalnál nem eszem többet egy nap,pedig a súlytartáshoz 2500 kcal kéne a sok edzés miatt. Hetente 5x-6x mozgok 1,5 órát(futás,kosárlabda vagy konditerem).


képek : 1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



A semmivel sem vagyok megelégedve. Vastagok a kezeim,hurkás a hasam(4.kép),nagy a seggem és a combom.:/


2011. szept. 13. 14:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
hát te hülye vagy.jól nézel ki :-)
2011. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

tökéletes tested van! Komolyan mondom, ha te ezt vastagnak látod, irány az orvos!

Nagyon szépen fogytál, látszik, hogy sportoltál, kerek formás feneked lett, nem csak egy löttyedt cucc, nagyon ügyesen csináltad!


De egy grammot se merj többet fogyni, ilyen gyönyörű testet bűn anorexiába hajszolni!


(ezek szerint 70 kg voltál, amennyi én is vagyok, és egymagasak is vagyunk, jó látni, hogy -10 kg után így néz ki az ember! köszi a motivációt :)


21L

2011. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vastagok a karjaid, nem hurkás a hasad, nem nagy a segged, csak jó formája van kerek, és vékony a lábad de jó alakú. Ennyi. 0kg-ot.
2011. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
inkább hízz 5-8 kg-ot
2011. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, leírnád a mell, derék, has a köldöknél, fenék és comb körméreteket? csak tudni szeretném, mennyire vagyok a céltól (sokra amúgy :S)


21L

2011. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Már bocs... nem akarlak megbántani... inkább nem is írok csúnyát... de... te egy kicsit "beteg" vagy.

A túlsúlyosok nevében kikérem, hogy TE mondd magad kövérnek, akin egy dkg felesleg sincs. Tényleg nem vagy ítélőképességed birtokában! Talán 44-46-48 és attól felfelé méretű ruhákat hordasz??????


A barátaid meg úgy hülyék ahogy vannak!


Úristen! Sosem tudtam megérteni a hozzád hasonló gondolkodásúakat! Csak egy picit, egy nagyon picit gondolj bele a VALÓBAN kövér emberek életébe/bőrébe. Mindjárt nem nyavalyognál a hülyeségen.

2011. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Megleptek a válaszok. Azt hittem,hogy velem fogtok egyetérteni az 5 kg fogyás illetően. Hízni nem szeretnék,rettegek az elhízástól.


mell : 88

derék : 62

has a köldöknél : 72,5

csípő : 92

comb : 55,5

2011. szept. 13. 14:38
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

huhh akkor ezek szerint derékből hátravan még 3 centi, hasból 12 :( és csípőből is 10 :(

de szerintem nekem sosem lesz ilyen vékony csípőm :(


de hallod már csak a centik is: 90-60-90 mindenki erről álmodik :D

2011. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Pedig én is elég széles csípőjű vagyok.Onnan még lehet egy picit faragni.:) Combból pedig még minimum 3 cm-t akarok fogyni.:)
2011. szept. 13. 14:48
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem egyél normálisan, meg sportolj jó sokat, és akkor ha lemegy, lemegy, ha nem akkor meg nem, de hidd el, 3 centit senki nem vesz majd észre. Na meg úgyse konkrétan azt nézik, hogy milyen a combod, hanem hogy egészben kva jó nő vagy :D
2011. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!