Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek is szoktak lenni olyan...

Nektek is szoktak lenni olyan napjaitok, amikor éhesebbek vagytok, mint általába?

Figyelt kérdés
nem sokszor, egy hónapban 1x 2x, de akkor nagyon. Általába jól tartom a diétám, nem eszek túl keveset, de nem is eszem tele magam. Viszont havonta 1x 2x valamiért kicsit éhesebb vagyok mint szoktam, és olyankor többet eszek. Na nem csokira vagy pizzára értem, hanem mondjuk 1 szelet husi helyett 2, 1 alma helyett egy alma plusz még egy barack, 2 tojás helyett 4-et is megeszek, ilyesmik. Nem jön rám sokszor, de azért néha jólesik. Ugye ez a havonta 1-2 nap nem ronthatja el a diétát? Monjuk ha a szokásos 1200kcal helyett 1500-at eszek? 15/l 169cm 59kg
2014. aug. 21. 11:12
 1/8 A kérdező kommentje:
upsz, ma becsúszott egy paleo süti is :S na mindegy, ez ma így sikerült ^^
2014. aug. 21. 11:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor van ez, ha kevesebbet alszok vagy több a stressz. Vagy ha kevesebb a szokásosnál a fehérje bevitelem.
2014. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, akkor már értem.. ma 4-kor keltem :S
2014. aug. 21. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem időre fogyókúrázol, (amit jó nagy hülyeségnek tartok) akkor nincs ezzel semmi baj. Én nem is számolom a kalóriákat, annyit eszek, amennyit kívánok, de persze azt megválogatom, hogy miből is viszem be a szükséges tápanyagokat. :)
2014. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tökhintó, a fogyókúra időre van hisz fogyóKÚRA, ergo csak egy ideig vagy. Amiről te beszélsz az az életmód.
2014. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, ez étrend*
2014. aug. 21. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze. Én a fogyásom első felében (a 2. még hátravan) is megettem 2000 kalóriát, ami az én jellemzőimmel nem kevés, igazán nem éheztem, de némely napon bement 3000 fölött is. Ez ilyen. Sosem zavartattam magam emiatt, ha a test éhes, akkor kap. Lassan fogytam, de élvezetesen, nekem megérte.

Életmódot váltottam s ez jó nekem, egy-egy, egyre ritkább kilengés olyan nagy bajt nem csinálhat. Nem gond, ha nem igen gyorsan fogyok le.

Lehet, hogy a Te prioritásaid másak, nálam ez van.

2014. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem pont ugyanolyan minden napod, néha megugrik az energiaigénye, mert hidegebb/melegebb van, többet sétáltál, az immunrendszered épp legyőzött valamit, amit meg sem éreztél stb.
2014. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!