Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tea édesítőszerrel hizlal?

Newgirl_ kérdése:

A tea édesítőszerrel hizlal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 11:44
 1/10 anonim válasza:
igen
2014. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az édesítőszereknek is van szénhidrát és kalóriatartalma. (ha erre gondolsz)

Teaivás után megnő a súlyod (ha erre gondolsz)

2014. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A napi kalória bevitel a lényeg, plusz a fehérje, CH, zsír arány, kalória mínusz és az alapanyagok minősége.

Ha ez mind megvan a tea édesítőszerrel nem hizlal.

Ha kalória pluszban vagy, rosszak az arányok és a minőség a te édesítőszerrel hizlal.

2014. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nincs olyan étel ami hizlalna vagy fogyasztana.
2014. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tablettás édesítőszerrel iszom, nem számolom bele se kalóriába, se szénhidrátba, felesleges.
2014. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
egy idobe elkepzelhetetlennek tartottam hogy cukor vagy edesitoszer nelkul igyam a teat. cukrot nem akartam, edesitoszer izet meg utaltam. elkezdtem inni a teat 0 edesites nelkul... es hozzaszoktam. nem az izesitest erzem, hanem amilyen a tea (eper, mango stb.) sokkal jobban kierzodik az aromaja. probald meg :)
2014. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi tea? Mennyi édesítővel?

Ha nem iszol valami órási mennyiségeket, akkor nem hizlal. Persze az számít, hogy egész nap mit, mennyit eszel.

Ha néha megiszol egy bögre teát, azt nyugodtan ihatod cukorral is. Nem lesz tőle bajod. Akinek egy pohár tea megárt, az valamit nagyon rosszul csinál.

2014. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

#6: Az eper és mangó az pont ízesítés, csak a teába rakják :) Persze nagy lépést tettél. De a tea valódi íze a teafű saját íze, óriási különbségek vannak köztük s kár ízesíteni, illetve vannak kivételek. A teaboltok túlízesített fűit nem szeretem, de egy kis narancshéj jót tehet egy szimplább zöld teának...

Az olcsó filteres fekete teákat már nagyobb kihívás magában inni, de nekem az is megy, ha nem túl rossz az alaptea. Max. pár csepp citromot teszek bele.


A teafűben és az édesítőszerben minimális kalória van, nem számít. Már ha az édesítőszert szűk értelemben érti a kérdező, ami eléggé bizonyos.

2014. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#8 szó szoros értelmében úgy is lehet érteni! de te kiforgattad a szavaim,pontosan tudtad mire gondolok :) és hogy a további ízesítést cukorra és édesítőszerre értettem!

ne mindegy is, mi is lenne az emberekkel ha nem köthetne bele a másikba ott ahol tud :)

2014. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Nem kötekedtem, pontosítottam. Az eper az nem a teához tartozik, hanem extra ízesítés. Nyilván értettem, s írtam is, hogy azért amit Te teszel, az is komoly lépés. Semmi negatív szándékom nem volt vele, de pontosítani szeretek, igen. Én se vagyok tökéletes, engem is lehet pontosítani nyugodtan.
2014. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!