Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 500-600 kalóriás diéta mennyir...

500-600 kalóriás diéta mennyire jó?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik kipróbálták már. Mennyit sikerült fogyni, mennyi idő alatt?
2010. jan. 15. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
viszonylag rövid idő alatt lehet vele sokat fogyni.viszont vissza is jönnek a kilók.másrészt a tápanyaghiány miatt nagyon nyúzottan fogsz kinézni.nem jó ez a sanyargatós diéta
2010. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

mármint úgy érted, naponta?!


hát, 1000 kcal alatt csak kórházi felügyelettel szoktak diétáztatni, és ezzel sokmindent elmondtam.

én 1200 kcal-on voltam orvosi felügyelettel, 3 hónap alatt lement rólam 25-30 kiló, és azóta se szedtem vissza. Az 1200 kcalt napi 6 étkezéssel vittem a szervezetembe.


az előző jót írt: xarul leszel, és xarul is fogsz kinézni. elsősorban egészségesnek kell lenni, csak utána soványnak... 1200-1500 kcal mellett az embernek ilyen problémái nincsenek.

2010. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az már veszélyes.. de nem is szabad ennyire keveset enni, és ilyen sokat fogyni rövid idő alatt, tényleg visszajönnek a kilók, csak egy nagy szenvedés..a tartós és az egészséges fogyás véleményem szerint egy hosszabb időtartamú folyamat eredménye.
2010. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
16:15-östől kérdezném: nincsenek meg, hogy miket ettél? Nekem már nincsen ötletem, hogy mi férhet bele ennyi kalóriába, jól jönne egy kis segítség. Éhezni nem akarok, már sikerült átállni a napi 5 apróbb evésre, legtöbbször sikerül is, csak nyomibb napjaimon nem (mint pl. ma :( ) Hozzám képest már ez is haladás, mert régebben inkább csak kétszer ettem egy nap, mert nem tudtam időt szakítani a készítgetésre. Hetente 4-5-6 alkalommal futni járok, így kell azért erő is, nem akarok négykézláb hazajönni :)
2010. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

hát... öööö... megvan, csak... szóval, írok egy bizarr gasztroblogot, nem is a fogyi miatt, hanem mert cukorbeteg vagyok.


azért bizarr, mert nem tudok főzni, és sokszor melléfogok. viszont sok szakirányú infót találsz, pl. tápanyagtáblázatot. nézd meg, ha érdekel: [link]

2010. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon kevés hidd el én 1000-nél lejebb nem mennék!
2010. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Arra tökéletes, hogy:

- hajad töredezzen, hulljon

- pattanásos legyen a fejed

- fogad kimozogjon, pattogjon, zománc elvékonyodjon

- mensi kimaradjon, ne adj Isten, meddő legyél, hormonproblémáid legyenek

- állandó gyomor és májproblémák lépjenek fel

+ bónuszként, ha visszaállsz a normális evéshez, a tripláját szedd vissza annak, amit leadtál!


Csak ennyire jó ez a diéta, ha tönkre akarod tenni magad, hát tedd, a saját testedről van szó, de ha egy kicsit is több eszed van, nem csinálsz ilyen butaságokat. :)


(ui: nem érdekel, ha le leszek pontozva, de ez akkor is így van.)

2010. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

17:17 vagyok.


Ja, és igen, én is próbáltam anno ilyen hülyeségeket, mikor 17 éves voltam, azóta is iszom a levét ennek.


20/L

2010. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes! csak az a FONTOS hogy 1-2 hétnél ne csináld tovább mert póruljárhatsz vele! (tényleg rosszul leszel meg ilyenek, és utána nagyon nehéz lesz a szervezetednek visszaállni a rendes étrendre). A vki írta hogy 1200 kcallal fogyott egy csomót! De hogyaaan???? én 1400-at minden nap (ami nem sokkal több) és én nem fogyózom!!!
2010. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. héten 2x elájultam a fürdőszobában, összesen azthiszem 6 kgt fogytam, a követkető két nap 3 kg visszajött, pedig egyátalán nem zbáltam, normális dagokat ettem, reggeli ebéd,vacsora.. jónagy hülyeség volt így utólag..
2010. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!