Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 500-600 kalóriás diéta mennyir...

500-600 kalóriás diéta mennyire jó?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik kipróbálták már. Mennyit sikerült fogyni, mennyi idő alatt?
2010. jan. 15. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet átáll a koplaló üzemmódra, azt szokja meg, az lesz a normális, pl 600kcal. De ha a tényleges normális kereteken belül, tegyük fel 1200-1400kcal kezd el bevinni (ami valljuk be, még így is kevés), rögtön észreveszi a szervezet a többletbevitelt, így elkezdi szépen raktározni zsír formájában. És voálá, kezdődik az ördögi kör, a jojó effektus, amiből igen nehéz kimászni. Egész életünkön át meg nem lehet 600kalórián élni.
2010. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én úgy fogytam 1200 kcal-lal, hogy naponta 6-szor étkezem. a cukrot száműztem az életemből (mert cukorbeteg lettem), és helyette lassan felszívódó, vércukrot kevésbé emelő összetett szénhidrátokat eszem. sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok (már amennyit a helyzet megenged). nem eszem zsíros ételeket, igyekszem olívaolajat fogyasztani, ha viszont igen. nem használok finomított lisztet, csak teljes kiőrlésűt, és általában én sütöm a kenyeremet is (amelyből naponta kétszer eszem csak, kétszer kb. 70 grammot). ennyi. már ettől lefogytam, és aztán elkezdtem mozogni is, természetesen.
2010. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rawena válasza:

Baromság.


Van aki a szerelmi csalódás miatt zabál mint az állat, én úgy akadtam ki, hogy szó szerint nem bírtam enni, sem inni. Semmit. Mintha a gyomrom se létezett volna. Ez olyan 3 hónapig tartott, de akkor már énis aggódtam, hogy nem tudok enni. Akartam enni, de egyszerüen tényleg nem létezett a gyomrom. Volt olyan, hogy egész nap, csak egy bögrényi tea ment le, cukor nélkül.


Persze ezzel nem azt mondom, hogy ez normális, írtam, hogy ennek lelki okai voltak. De ne hidd már el a pattanásos hajkihullós hülyeséget!


Tartani kell. Énis ewl akarom kezdeni, és tényleg nehéz, főleg aki szeret enni és olyan a családja akik szintén szeretnek enni. Elhatározás, akaraterő... és utána büszke lehetsz magadra az biztos :) Drukkolok!

2012. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!