Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom megállni hogy ne...

Nem tudom megállni hogy ne egyek valamilyen csokit és ez gátolja azt hogy fogyókúrázzak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kitudok béha ilyen hizlaló süteménykre és csokikra éhezni

Hogyan mivel pótoljam vagy hogy hadjam abba?



2014. aug. 22. 15:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is megprobálok egy jó étrendet kitalálni és megvalósítani :)
2014. aug. 23. 00:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Előttem még senki sem írta, pedig egyszerű... Ne tarts otthon csokit! :D
2014. aug. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: Én se tartok, a legközelebbi bolt 5 km-re van, de ez nem segít a tomboló csokis korszakaimban. Simán csinálok magamnak csokit... Márpedig a saját csokim csak mézzel igazán jó.

De az sem élvezetes, hogy neked csoki KELL és nincs és kaparod a falat. Sokkal jobb megakadályozni az édességvágyat.

Azért a Te ötleted is nagyon jó, amennyiben valaki lusta vagy nem tud csokit vagy sütit készíteni és annnnyira nem is kell neki, csak ha otthon hever, megkívánja. Úgyhogy az első lépés valóban az, hogy ne legyen otthon csoki, amennyiben nincs családtag, aki miatt mégis van (de nálunk remekül működik úgy is. más csokiját nem esszük meg, nem is létezik számunkra).

2014. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!