Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőtől oktoberig csak...

Hétfőtől oktoberig csak folyadékon szeretnék élni. Látványosan fogok fogyni?

Figyelt kérdés
kérem csak azok irjanak, akik csináltak már ilyet. zöldségleves leve, bio zöldség,gyümölcslevek,ásványvíz,gyógyteák.

2013. szept. 7. 17:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
88%
Ne csinálj hülyeséget!
2013. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
nem hiszem.. esetleg izomból :) zsírból nem hiszem. de a gabonáknál stb-nél még ez is jobb...
2013. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

simán lefogsz fogyni,és nemcsak izomból,

barátnőm is így dobott le 10 kilót,és semmi baja sem lett,

-ő tejet,kakaót,stb is ivott rendesen,

2013. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Én se igazán támogatom az ötletet, de ha mindenképp csinálni szeretnéd, akkor én beiktatnék pár protein turmixot is vízzel, mivel a zöldség, gyümölcs nagyon kevés fehérjét tartalmaz, a szervezetnek, izmoknak pedig szükségük van rá. Ráadásul ettől nem kell félni, hogy zsírrá alakul és eltelít, úgyhogy nem leszel éhes.
2013. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm a válaszokat! egyebkent aki irta,hogy a barátnője így fogyott 10et..mennyi idő alatt?
2013. szept. 7. 18:26
 6/20 anonim ***** válasza:
szerintem max. izomból fogsz fogyni, mivel amiket írtál abban én nem látok fehérjét, ami meg kell az izmoknak. amúgy 1200 kcal alá nem érdemes menni napi bevitelnek.
2013. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
a 10-es, két és fél hónap alatt ment le neki,
2013. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát ez jó, 10 kg-ot 2,5 hónap alatt adott le valaki úgy, hogy csak folyadékon élt????

Ez most komoly? Ennyit úgy is le lehet adni, hogy normálisan étkezel, és akkor legalább nem vagy annyira kitéve a jojo-effektusnak.

6 hét alatt fogytam 7 kg-ot, úgy, hogy egy percig sem voltam éhes, még sütit ettem párszor (igaz csak keveset), mert éppen olyan alkalom volt, úgyhogy nem is érzem, hogy diétázom. 2-3 "nehezebb" napom volt eddig a premenstruációs hülyeségek miatt, akkor jobban kívánom az édeset, meg úgy alapból a kaját.

Szóval ha csak ennyi eredménnyel kecsegtet a dolog...hát hagyd a fenébe. Az emberi szervezet egyébként is főként szilárd táplálékok feldolgozására lett kitalálva, hónapokig folyadékon élni, ez nem szolgálja semmiképp sem az érdekét. Hetente tarts egy léböjt napot és kész, az legalább egészségesnek tekinthető és még értelmét is látom, párszor én is csináltam pár éve....

2013. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nekem 3 hét alatt is le fog menni 10 kg,nem kell 2,5honap:)
2013. szept. 7. 19:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

És azt gondolod, hogy 3 hét alatt 10 kg az zsírból meg le? :D

Hajrá....ennek semmi értelme nem lesz :D

2013. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!