Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy fogyókúrás nap volt? :D

Ez egy fogyókúrás nap volt? :D

Figyelt kérdés

165 cm vagyok,és 60 kg.próbálok leadni pár kilót.ma ettem:

-délelött 2 barna kiflit kefirrel

-2kor 1 zsemlét kolbásszal

-6kor 3sajtkrémes hamlettet,1 kefirt,és paradicsomsalátát

-és 8kor egy tányér hagymalevest.

Ez ideális?Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 15. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

kolbász? jézusom hogy lenne már ideális?


többi összetevő jó, de nem jól van elosztva... estére főtt kaja? nemár:)

2010. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nemrossz, ha csak pár kilót akarsz leadni simán belefér egy kis kolbász, ha a többi kaja amit eszel nem annyira hízlal.
2010. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
22%
este 6 után nem lehet enni..:)
2010. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, drága, pont fordítva kéne... Reggel többet, este keveset.
2010. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De legalább evett rendesen, nem úgy, mint az a sok idióta, h napi 300kalóriát akarnak bevinni. :D
2010. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így fogytam le 3 hónap alatt 15 kilót:déli 12-ig szénhidrát mert az is kell a szervezetnek/péksüti stb/édességfüggő vagyok leszokni nem akartam úgyhogy átszerveztem.Reggelre kell az energia egész napra.12-15 között max durumtészta.12 után semmi szénhidrát.Hús zöldség halak saláták joghurtos öntetek levesek turmixok.18 után semmi max savanyúbb gyümölcs, turmixok.És legalább 2 liter folyadék a zöld tea nagyon jó cukor nélül természetesen.6 éves mindenféle fajta sikertelen fogyókúrák után ez hatott.És folytatni se nehéz ma már bűnözhetek is egy kicsit.
2010. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha fogyni akarsz, felejtsd el a fehér lisztből készült termékeket és semmiképpen ne egyél este 8-kor. Délután 4-5 óra után már csak egy kis /nem édes/ gyümölcsöt és vizet, vizet. Ha a fogyókúrát komolyan csinálod, egy héten egyszer /de csak egyszer/ MINDENT szabad, vagyis lehet engedni a szorításon és "bűnözhetsz".
2010. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hol a gyümölcs? Hol a zöldség? És egyáltalán: honnan tudjuk, milyen táplálékra van szükséged, ha azt sem árultad el, fiú vagy-e vagy lány, hány éves, milyen fizikai aktivitással?
2010. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ehhez az esti nem eszünkhöz azért hozzá tartozik az is, hogyha nem eszel 18:00 után, akkor ne hajnali 2-kor feküdj le, mert megzöldülsz addig az éhségtől, ez abban az esetben igaz, ha mondjuk 22, 23 óra körül már ágyban vagy. Azért fontos, mert éjszaka nem mozgod le, és reggelizni meg kell. Szerintem egyébként nincs semmi gáz ezzel az étrenddel, ha mozogsz rendesen.
2010. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elárulná valki hogy a hagyma leves miért baj este 8-kor?Szinte null kalória,a hagyma c-vitaminban gazdag.Sokkal jobb egy leves este ,mint ugyanennyi gyümölcs.
2010. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!