Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha annyira nem fáradtam...

Baj ha annyira nem fáradtam ki a fitness dvd-re?

Figyelt kérdés
végigcsináltam egy fitness dvd-t, kb 1 óra volt, végigcsináltam, kivéve néhány olyan mozdulatot, ami kicsit bonyolultabb volt és nem tudtam elsőre, de azok helyett is csináltam hasonlót meg mozogtam, szóval végig mozogtam azt az egy órát. De mégse vagyok olyan nagyon fáradt. Kimelegedtem, és izzadtam is, de nem érzem azt hogy annyira megeröltető lett volna. Akkor ez azért hatásos volt? vagy keressek valami nagyobb intenzitásút? Nem fogyni szeretnék, hanem feszesíteni. (ez a dvd a pump it up - beach body volt)
2010. jan. 15. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keress erősebbet. Tinglitangli torna max átmozgat, de nem túl sokat fejleszt.
2010. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, ahoz hogy ténleg érjen valamit az az óra vagy 30 perc ahoz válassz valami intenzivet. És ha valami nem sikerül egyből vagy kifáradtál, akkor állits meg és tekerd vissza a szalagot és csináld meg újra, amit kihagytál
2010. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!