Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális amit a nővérem...

Normális amit a nővérem csinál? Nem túl kevés ez az étkezés 1 napra? (help)

Figyelt kérdés

megfigyeltem és ma ezt ette:

reggelre 1 győri édes meg 1 mandarin


ebédre: milánói volt ihhon, szóval muszály volt azt enni, de abból is csak egy kicsike tányérral evett


aztán fél konzerv olajos hal, meg kb 3harapás zsömle hozzá


vacsira meg 2kivi


fogyózni akar, de azért ez nem túl kevés? nem lehet ettől baja? amúgy szerintem nem is kövér, max kicsi alakformálás férne rá vagy max 2-3kilo minusz, de kövérnek 1általn nem az

segítsetek! mit mondhatnék neki?


2010. jan. 5. 21:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jó bocs muszály=j , mert ebbe tuti belekötött vna mindenki:S
2010. jan. 5. 21:54
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem szerintem ez még nem annyira durva ha valaki ogyózik!
2010. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem vészes. én néha kevesebbet eszem pedig nem fogyózom :)
2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja és fél 7 után már semmi, de még mindig fenn vaan...
2010. jan. 5. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

ez elég kevés. Lehetséges hogy táplálkozási zavara van. Nézz utánna a gépén! pl: 1. nézd meg az "előzmények"et.

2. nézd meg hogy használ-e gyarkan kcal táblázatot.

3. figyeld meg hogy mennyire eszik lassan és utánna fél órán belül megy-e wc-re.

2010. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem vészes. Jó, persze nem sok, de nem az a rettenetesen kevés. És legalább eszik sok gyümit, ami jó:) Ne aggódj még szerintem, max hogyha tovább csökkenti a dolgot.
2010. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se olyan vészes, én is sokszor ennél kevesebbet eszek, aztán még kb 2 havonta rámjön egy olyan nap hogy szinte mindent megeszek ami a kezembe kerül :D Em talán utolsó tippjeit, de szerintem a 3. tipp hát, nem hiszem, h hánytatja magát..
2010. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

én több napja alig ettem

ma sem ettem semmit, nemhiányzik :S nem jó, mert aztán ha eszek, akkor duplán rámmegy, de ha egyszer nem kivánom..szal egyen csak :D nemsok az

2010. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Én reggelire 1 tál zabpehely tej helyett joghurttal meg vacsira is és más semmi, max cukormentes energiaital...
2010. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron én se eszek többet (jó, az olajos halat utálom). De milánóiból én hatalmas adagot szoktam enni. :-D
2010. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!