Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, állandóan éhes...

Mit tegyek, állandóan éhes vagyok?

Figyelt kérdés
:S fel tudnék falni egy házat nem tudom elképzelni,hogy fér belém ennyi kaja most is 5 szendvics után még simán ennék:'( és nem is sikerül semmilyen fogyóókúrát betartanom,mkit tegyek?
2010. jan. 16. 12:08
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nekem ugyanez van. Próbálj meg inni. Először csak rosszabb lesz. Nem fogja rögtön csillapítani az éhséget, de egy idő után jobb lesz:)

Egy próbát megér. Vagy egyél meg egy almát. Azt hiszed, hogy semmit nem fog segíteni, aztán a 3. után már nemt udsz többet enni:)

2010. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi,mégisjobb ,mint 5 szendvics:S ,de iszonyat mennit bírok enni lány létemre:S és rossz kedvem lesz akkor,ha fogyózok vagyis próbálnék:S
2010. jan. 16. 12:19
 3/14 anonim válasza:
Ismeros a helyzet. Mikor fogyozom en is allandoan arra gondolok, hogy mennyire ehes vagyok. Probald meg elterelni a figyelmed, nezz filmet, olvass valamit, mert ha allandoan arra gondolsz, hogy szenvedsz, akkor rosszabb.
2010. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy sok a gyomorsavad, s azért vagy mindig éhes
2010. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
azért vagy éhes mert rossz az étrended . na meg sokat eszel is és már ki van tágulva a gyomrod. gondolom tudod hogy 5 db szendvics még annak is sok akinek nem kéne fogynia. állj át a napi 5-6 kis étkezésre és csak kis adagokat egyél, nem baj ha épp akkor kicsit éhesnek érzed magad, mert pár perc múlva az el fog múlni. igyál sok folyadékot. és mindenképp kell önkontroll és elhatározás is hogy változtatsz. ne egyél lisztes dolgokat, és cukrot. ha nagyon kenyér párti vagy akkor reggelire egyél csak kenyeret 1 szeletet és teljes kiőrlésűt. hidd el ha nem tömöd tele magad sokkal jobban fogod érezni magad
2010. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

5 szendvics?! jézusom

én se vagyok egy soványság (75 kg),de ez még nekem is sok

2 szenyóval bőven jóllakom

2010. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
najó most mit csináljak?:( ,de nem 50 cm szendvics:D ,de akkor is:( ennyit nem szoktam enni,de ma valahogy nagyon rámjött:S és,ha sok a gyomorsavam ami szerintem igen akkor mit lehet vele csinálni?
2010. jan. 16. 13:48
 8/14 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz és fogd vissza magad
2010. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyazez a problémám. Csodálnak h fér belém ennyi kaja:D 170 cm vagyok 52 kg ...Bár szeretnék vékonyabb lenni:D de sokat eszek,néha jól be zabálok,néha meg alug eszem valamit:S:S
2010. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szia! ha rendesen reggelizz, ebédelj, és egyél 1-2 almát, ha nassolmni támad kedved vagy rágózz, vagy moss fogat, az elveszi az étvágyat :)
2010. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!