Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aaaaa. Miért vagyok állandóan...

Aaaaa. Miért vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés

Most ebédeltem, már tele vagyok, de még mindig úgy érzem, hogy tudnék enni.

Eddig ezeket ettem:

reggelire 2 szelet rozsos kenyeret (csomagolt kenyér. 500 gramm az egész, kb 10 nagyon vékony szeletre van osztva az egész, nagyon tömény), összesen 5 gramm vajjal és 2 nagyobb szelet füstölt sajttal. + 2 dl zsírszegény tejet.

tízóraira egy őszibarackot és 2 szelet rozsos abonettet.

ebédre pedig kb 170 gr sült csirkemellet őszibarackkal (2 db) és sajttal (szendvicsbe való sajt, 2és fél szelt). + csak úgy külön 1 fél szelet barna kenyeret.

Most meg már megint (még mindig) ennék. argh....

Uzsonnára majd még eszek 1 vékony szelet graham lisztből készült kuglófot.

Miért vagyok "éhes", és hogy csökkentsem az "étvágyam"? (lsd lent hogy miért van idézőjelben/macskakaromban)

Amúgy már régóta fogyózom (9 hónap), és eddig még nem nagyon volt ennyire ehetnékem. Vagyis pontosabban inkább nem is vagyok éhes, csak ennék. Remélem értitek. :D


2011. szept. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos ez az átka a napi 5-szöri evésnek, hogy állanódan ezen jár az agyad, hogy na mikor kell újra enni, mit stb.

Én ezért nem is tudok egy nap 5-ször, max 4-szer, de azt is csak akkor ha suliban vagyok.

Önkontroll, sajna ez a megoldás. Vagy igyál egy teát, édesítővel, vagy üresen, az is egyfajta pótcselekvés.

2011. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 marionaud ***** válasza:
100%
szerintem nem kell egész nap ezen gondolkodni..én 5ször eszem egy nap..a 3 főétkezés mellett mindig van a táskámban korpovit keksz, abból eszek kb 5 db-ot(90 kcal) egy almával vagy joghurttal. uzsira meg kb lecsúszik egy kefír ennyi.igyál sok vizet..és foglald el magad :D
2011. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igyál. SOKAT.

egyél, mondjuk egy 6. étkezést illessz be.

mozgással hogy állsz?

2011. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül nem ettem, csak annyit amennyit beterveztem. :DD

Ma szerencsére nem vagyok annyira éhes, mint tegnap.


Mozgással úgy állok, hogy naponta gyalogolok kb fél-1 órát, + heti 3x-5x (mikor hogy) tornázok 3/4-1 órát.

2011. szept. 19. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:

az nem olyan rossz.

az étkezéseid tápértékén lehet esetleg feljebb csavarni (vitami, fehérje, élelmi rostból több) illetve mint írtam, rendszeresebben inni vizet, natúr zöld-vörös-fehér.. teákat.

2011. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!