Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy jó? Vagy túl kevés?

Igy jó? Vagy túl kevés?

Figyelt kérdés
A mai nap 1100kcal vittem be és ezt lemozogtam és maradt 187kcal. Igy jó?

2014. aug. 26. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. Senki nem tudja csak te. Adataid?
2014. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, akkor nekem is.
2014. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16/L 172cm 61kg
2014. aug. 26. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Most erre mit lehet mondani.? A 172-es magassághoz a 66 kiló az ideális testsúly. Persze ez genetika és testalkat függvénye is hogy mi az ideális egy személynek.


Ez semmiképp nem lehet jó amit csinálsz. Leépíted az izmaidat és egy ropi csontváz leszel. Ennyi. Ha még a fehérje, CH, és zsír egyensúly is rosszul van belőve akkor nem csak löttyedt leszel hanem relatíve a zsír %-od is magasan marad, ami a löttyedt testet okozza relatíve kis súlynál is.

2014. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hatalmas kalóriadeficitnél veszélybe kerülnek az izmaid s valószínűleg nemcsak azok. Túl nagy stressz a testednek, ami ilyenkor tipikusan anyagcserét lassít, csak mert edzel, ezen nem segít, legalábbis ezt olvastam és logikus. A tested meg akar óvni a gyors elfogyástól, éhezés van, úgy ezervalahányszáz kalóriás hiány...
2014. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!