Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az evés is egy rossz szokás,...

Az evés is egy rossz szokás, mint pl a cigizés. Akkor lehet jobb lenne áttérni a cigire nem? Vagy valami másra.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát akkor szokj le az evésről! Csak akaraterő kérdése, és csak első 2 hét nehéz, utána már nincs több gondod!
2010. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
ilyen hülyeséget hogy lehet kiírni, már bocs....
2010. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 maundrel ***** válasza:
58%
"Az evés is egy rossz szokás, mint pl a cigizés" Te ezt most komolyan gondoltad?! Nem szokásom kioktatni másokat, de emellett még én sem megyek el... :P Miért lenne rossz szokás?! Hogy hasonlíthatod össze a cigizést és az evést?!
2010. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

ez tényleg nem összehasonlitható!

A dohányzás az egy rossz szokkás ami káros az egészségre

de az evés az pedig az életben maradásért fontos

2010. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az evés nem rossz szokás(mivel a létfenntartáshoz kell) a nassolás , és az akkor is evés amikor az ember nem éhes az a rossz szokás. de ha nagyon akarod evés helyett cigizz :) tényleg 2 hét és utána semmi gondod nem lesz az életben :)
2010. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen az utolsó megértette a kérdést:)
2010. jan. 16. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
'2 hét' ezt arra íták h megdöglesz te buta
2010. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 maundrel ***** válasza:
"igen az utolsó megértette a kérdést" ebben az esetben rossz a kérdés. Helyesen úgy lett volna : -a nassolás is egy rossz szokás, mint pl. a cigizés- ... mivel az evés és a nassolás nem ugyanaz..
2010. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mivel a fogyókúra témakörbe irtam, nem gondoltam, hogy a létfenntartásról fognak nekem beszélni!
2010. jan. 17. 17:32
 10/12 anonim válasza:

Az evés rossz szokás szerinted????

Ekkora barmot,már bocs -.-

akkor hajrá,szokj le róla,és térj át a cigire,azzal biztosan a helyesebb életmódot választod.....

ilyet kérdezni,megáll az ész......

2010. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!