Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen alakból...

Hogyan lehetne ilyen alakból ilyet varázsolni?

Figyelt kérdés

Szóval:

ilyenből


[link]



ilyet:


[link]


2010. jan. 16. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
A hajszínen kívül sok változást nem látok xD
2010. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Én sem. Nem értem mi a probléma!
2010. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Azon kívül, hogy máshogy állnak a lábai, más színű a haja, és talán vállban kicsit világosabb a bőre, én sem látok túl sok különbséget... Ha konkrétabban kérdeznél kedves kérdező, akkor talán segíthetnénk.
2010. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát én a második lányt,vékonyabbnak látom sokkal.Lehet ,hogy csak én látom,igy de a 2. lánynak vékonyabb a lába és a hasa is,és én olyan alakot szeretnék mint a 2.nak ,most pedig olyan van mint az 1. nek.
2010. jan. 16. 16:39
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
mindenkinek van egy adott testalkata. ha neked mondjuk szélesebb a csípőd akkor akármit csinálsz széles is marad. mindkét lány vékony, csak kicsit más az alakjuk.
2010. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem tudsz ellene nagyon mit tenni. Engem is széles csípővel áldott meg az isten, de csontból fogyni ugye igen nehézkes. Eljárok kondiba elég sűrűn, eddzek, futok, biciklizek, erősítek... így sokkal jobb a közérzetem, hisz tudom hogy mindent megteszek azért, hogy jól nézzek ki, és az alakomon, felépítésemen is látszik, hogy nem vagyok egy "lepkefing" :) Persze túlzásba sem szabad vinni, hisz az evezős, úszós vállak, nem hiányoznak :)
2010. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

17:08 as

És te fogyókúrázol is?:)

2010. jan. 16. 17:11
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Szija, szerintem sincs semmi különbség. Ha olyan az alakod, mint az elsőnek, még boldog is lehetsz, csak a csípője széles, de hát az egy dolog, annál nőiesebb. :)
2010. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
a második csaj egy gebe, miért nem fogjátok már fel, hogy a férfiak szeretik a kerek idomokat, na nem ha valaki dagadt, de a kiálló csontoktól elég sok pasit kiver a víz... az első lánnyal semmi gond
2010. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A második sokkal magasabb az elsőnél szerintem. Úgy hogy nem tudsz sokat tenni érte, mert ha olyan vagy mint az első akkor ne fogyókúrázz! Jár el pilates órákra, vagy csináld otthon ez nagyon szépen formáz.

Sok sikert! =)

2010. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!