Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 eves lany vagyok, 158 cm...

16 eves lany vagyok, 158 cm es 43 kg. Egyesek szerint tok sovany vagyok, masok szerint viszont idealis. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Sovány vagy de nagyon.

Közel állsz az Anorexiához.

2008. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer egy betegség miatt lefogytam 48 kilóra és pont akkor volt az alkalmassági vizsgálat. :S

Ráirták a papíromra hogy súlyhiányban szenvedek.

17 éves lány vagyok

2008. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne a mérleget nézd, hanem a tükröt. Valószínüleg minimális az izomtömeged és a csontsűrűséged. Nyugi, ez változni fog később, ha rendesen eszel. Kerüld a szemét kajákat és akkor meg tudod tartani a zsírmentes testtömeged, ill. tudsz felszedni pár kilót izomból, ami jót tenne az alakodnak. (a cérna kar, bot láb nem jön be a férfiaknak, mert nem esztétikus)
2008. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha tudnál magadról mutatni egy képet jobban meg tudnám mondani. A magasságod és a súlyod alapján sovány vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg soványabb kategória vagy, de ha van hozzá melled meg formás segged, akkor még akár ideális is lehetnél. Vagy majd később alakul ki, de a pont idális az kb az 50 kg lenne, és még akkor is csinos lennél!
2008. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmmm koszi a kommenteket...kicsit elkeserito:(....sajnos eleg nehez hizni....talan viccesen hangzik, de szamomra nehez.De probalkozom....sportolas....kiegyensulyozott etrend stb.Talan sikerul!
2008. aug. 7. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell hiznod, fiatal vagy még fejlődik a szervezeted és ki fog nőisedni.
2008. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne izgulj és 18 éves koromban mikor érettségiztem voltam 43 kg, és hozzá 152 cm magas ? igaz mindig 8 centis cipőkben jártam. A karom és a lábam nem volt cérna, volt mellem is 70/B melltartót hordtam. Arányos voltam szerintem abban a korban jól néztem ki 18 év. Utánna kb eltellet 6 év hogy 50 kg lettem. Sohasem sportoltam aktívan, de mozogtam tánc, biciklizés nyáron úszás. De sajna az idő előrehaladtával /jelenleg 52 éves vagyok/ a kilók jönnek fel. Már 25 éves kor után vigyázni kell, mert az izomtömeg fokozatosan hájjá alakul. 40 felül, meg vagy sportolsz rendszeresen vagy káposztalevélen és almán élsz. Én a munkám miatt /ülőmunka 34 éve/ is felszedtem 10 kg-ot. Na meg azt mondják ahány év házaság annyi kiló. 68 kg vagyok katasztrófa.
2008. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is 158 centi magas vagyok, de 17 éves, és nem 43 kg. 52 kg szokott lenni az átlagos súlyértékem, de ez nyáron mindig kissé feljebb megy, most is, aztán ősszel visszaáll. Egyszer 45 kg-ra akartam lefogyni, de mindenki azt mondta, hogy minek és hoyg nem vagyok normális, mert az nagyon kevés. Úgyhogy verd ki a fejedből azt, hogy kövér lennél.

Egyébként egy könyvben olvastam, hogy az ideális testsúly, hogy a magasságodból vonj ki 105-106-ot. A te esetedben (és az enyémben is) az ideális testsúly a könyv szerint 52-53 kg.

2008. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na most az én lányom 13 éves múlt, 40 kg és 156 cm körül van. vékony ő is. úgy gondolom, minden nap sportolnod kéne 1-1,5 órát!
2009. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!