Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen megoldás...

Szerintetek milyen megoldás van erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Azt szeretném meg tudni hogy hogy tüntethetném el a hasamról a zsír felesleget?tudnátok nekem valami jól be vált krémeket ajánlani? Tapasztalat...

egy anyuka


2010. jan. 16. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a diéta és a páros lábemelgetés(lábsúllyal) illetve felülések, hasprés segített.
2010. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a legjobb fogyizasra a rendszeres edzes nem holmi kremek..(..)
2010. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is... igen, a rendszeres edzés, és a kevesebb csoki és cukor a megoldás, esetleg egy étrend módosítás. De mindezek előtt kell egy elhatározás, hogy te igenis akarsz tenni ezért valamit. És ha megvolt, akkor heti minimum 4-szer edzeni kell, olyanra gondolok hogy kocogás, biciklizés, vagy a futógép is megteszi a konditeremben, de minimum 40 perces folyamatos aerob edzésre van ehhez szükség, mert 40 perc folyamatos munka után indul be a zsírégetés, és nem a krémektől... Viszont az EDZÉS MELLETT masszírozhatod magadat testápolóval, nem kell semmi speciális krém ehhez, azért hogy a salakanyagok hamarabb kiürüljenek, és a fogyás következtében a bőröd ne lógjon, hanem feszes maradjon... a krém csak erre jó.
2010. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!