Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felidegesít a mérlegem! Mit...

Felidegesít a mérlegem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétfő után ma már nem birtam ki, így megmértem magam, hány kg lehetek. Hétfőn 108,1 voltam. Most ráálltam, először 107,3, utána 108,0 többször is, majd még 109,8-at is mutatott. Remélem a 107,3 a valós! Ici-pici igazításokat végeztem csak a mérlegen, lényegében ugyanott mértem mindegyik eredményt, pár másodperces különbségekkel. Kiakaszt már nagyon!!!

(20+/F)


2014. aug. 30. 10:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként pár hete lett vége ez a digitális mérleg.
2014. aug. 30. 10:14
 2/10 A kérdező kommentje:
*nem vége, hanem véve
2014. aug. 30. 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne összevissza mérd magad! Érdemes reggelenként, mosakodás vécé után mérni, és nem kell naponta. Egy napon belül ennyit ingadozhat a testsúlyod, ne aggódj. Ha ettől kiakadsz, ott más probléma is lehet.
2014. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, és így is teszek mindig. Reggeli előtt és wc után mérem magam. Itt nem ezzel van a probléma. És írtam is, hogy egymásután mértem mindet, pár mp-es különbségekkel!
2014. aug. 30. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben nemcsak a mérlegen, magadon is állítani kéne.
2014. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogy érted?
2014. aug. 30. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy azt hiszed, ekkora súlynál 1-2 kilón fog múlni a kinézeted. Hát nem. Egy 50 kilós embernél tényleg így van, nálad nem. Egyébként ha csak a kilóidat nézed nem lesz egy pillanat boldogságod se, én is fogyózok meg fogyóztam tavaly is(csak aztán elbasztam), és tudom milyen hogy fél kiló különbségtől depressziós lesz az ember. Ha belenézel a tükörbe két mérés közt meglátod magadon azt az 1-1,5 kilót? nem hiszem. Mérd vele együtt a centit is, na az nem fog neked 5 percenként mást mutatni. Sok sikert a továbbiakban! :)
2014. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok: úgy értem, a hozzáállásodon kéne állítanod, hogy ne befolyásoltasd magad egy tárgytól (konkrétan a mérlegről van szó), Önmagadhoz mért magad, de nem naponta!
2014. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem mechanikus mérlegem van, az se pontos. Bár az csak elsőre mér többet, utána ha 6-szor nézem, közel ugyanannyit és kevesebbet. Így azért ad valami támpontot.

De tényleg megcsinálhatod, hogy nagyon ritkán méred magad. Úgyis türelmesnek kell lenned, hacsak nem vagy kivételesen magas és/vagy izmos, pici felesleggel...

Ha jó is egy mérleg, 1-2 kiló semmit nem jelent, annyit ingadozik a testsúly. Nem tudod megállapítani, hogy most mondjuk 1 hét alatt fogytál-e...

Én gyakran mérem magam, ha eszembe jut (nem szokott :D), de engem nem zavar. Néha demotivál, de túl jó, életmódszerű a táplálkozásom, hiába akarnék lázadóan jókat enni, hisz eleve jókat eszem. Ez azért segít.

2014. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Némelyikőtök félreért, engem az idegesít, hogy egymásután ráállok 5-ször a mérlegre, 2 perc alatt, akkor miért mutat minden egyes mérésnél mást?
2014. aug. 30. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!