Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rossz a mérlegem?

Rossz a mérlegem?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt elkezdtem a diétát,nem nagy súlyt 3-4 kg-t akarok csak fogyni.

64,7 kg-ról indultam,de nem volt semmilyen változás,csak egy picit láttam a tükörben..de a mérleg meg sem mozdult..

Most lett vége a menstruációmnak,s megméredzkedtem..

Teljesen elképedtem ,ahogy megláttam,hogy 63,2 kg vagyok..ennyi nem voltam kb 3 éve..tehát súlyingadozás miatt,vagyis úgy,hogy mindennap mérem magam egy hónapja,és soha nem mentem 64 alá..most ráálltam egymás után vagy 5-ször,mert nem akartam hinni a szememnek..VÉGRE!

Viszont amikor ráálltam még egyszer,akkor 64,7kg..még egyszer..65.0 azt olvastam a konyhakövön a legjobb ott pedig 67.0 kg!!!!

Ezelőtt még kövön sem voltam több,mint 64,7 nagyon elkeseredtem,most akkor a mérleg rossz,vagy az bezavarta,hogy sokszor ráálltam???? 20/L


2013. márc. 11. 13:02
 1/4 anonim válasza:
Állitsd vissza teljesen nullára..de egyébként nem a kiló a lényeg, hanem,hogy mennyi felesleg van rajtad
2013. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
digitális....
2013. márc. 11. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Cipeled a mérleget?

Nekem úgy szokott lenni, hogy a fürdőszobába ráállok, megmér x kg-ot, majd átviszem a konyhába, ott már x+2 kg, ha tovább cipelem még több, pedig mindenhol járólap van. Barátnőmnek a saját mérlege testzsír számolós, 17% mért neki. Na mondom elmész te a ... a 2 mellében több zsír van, mint 17%. Csinos lány, van rajta mit fogni, de nem duci, amolyan nő, jó nagy mellekkel, nem létezik, hogy 17%-os legyen a testzsírja. Én azóta nem hiszek a mérlegeknek.

2013. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálam tök ugyanez..:(

nem cipelem,csak egyszerűen hihetetlen,hogy sikerült fogynom ennyi stagnálás után,s ráálltam párszor :PP :)

Tegnap ittam elég sokat..ma délben 64,2 voltam..:/ mindig mást mutat..nem értem én ezt..:s egyébként én sem vagyok kövér ..tényleg..mindenki meglepődik,amikor elmondom a súlyom,mindenki azt mondja,hogy 60-nál többnek nem látszom..és tényleg nem..:)

Csak szeretnék 3-4-5 kg-val vékonyabb lenni,egyébként szerencsére én is formás vagyok,elég nagy mellekkel..szóval legalább valami előnyöm van..:)

2013. márc. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!