Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a testem...

Hogy fogadjam el a testem addig míg le nem fogyok?

Figyelt kérdés
Belekezdtem az életmódváltásba és nagyon szeretem ezeket az ételeket mert nagyon finomakat lehet így is enni az edzés is tetszik csak az alakommal nem tudok kibékülni. Reggel mikor el kell indulni sosem tudom mit vegyek fel mert mindenben rosszul érzem magam és többször is szoktam itthon sírni meg mindig idegesít meg frusztrál hogy másnak milyen jó alakja van... Nekem is az volt de utóbbi időben feljött 12 kg plusz... így se vagyok elhízott éppen súrolom a normális határát de tipikusan fenékre hízó típus vagyok meg a vastag combokhoz hülyén mutat a vékony vádlim meg az egész alakom nagyon előnytelennek látom. Az életmódváltással nincs gondom de ebből a kajából is képes vagyok jól befalni ebben az elkeseredettségben...nem tudom hogy tudnám elviselni míg le nem fogyok mert ez napról napra rosszabb...

2014. szept. 3. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Túldramatizálod a dolgot. Most komolyan, emiatt sírni? Nem kell elfogadnod a tested, hiszen azért diétázol, az a hajtóerő, hogy nem vagy elégedett vele. Egyszerűen nem kéne ebből ekkora ügyet csinálnod. Örülj annak, amit elértél, és a jövőbe tekints, hogy milyen bomba alakod lesz, ha egyszer eléred a célod.
2014. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolod az életmód váltást, elismerésem. És ahogyan "feljött" az a 12 kg, úgy le is megy, csak légy türelmes és kitartó. Ha tükörbe nézel, képzeld oda az új alakodat, talán így jobban elfogadod a jelenlegit. És olyan holmikat vegyél föl, amiben jól érzed magad, akkor talán kevesebbet idegeskedsz miatta. Sok sikert!
2014. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
"ebből a kajából is képes vagyok jól befalni ebben az elkeseredettségben" - miért?
2014. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Én, ha el vagyok keseredve, lemegyek a pincébe és sz a rr á verem a boxzsákot. Neked is valami hasonlót ajánlok. Még a céljaid elérésében is segít.
2014. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, ha fenékre hízós fajta vagy, akkor nagyon sok pasinak nagyon is megfelelsz.
2014. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!