Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 26 évesen már késő megváltozta...

26 évesen már késő megváltoztatni a testem?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkatom van, nem vagyok kövér se nagyon vékony. Szeretnék fogyni pár kilót, de főleg egy kis formásodás lenne a cél. Szóval diétáznék és mellette keményen sportolnék is. Csak kicsit úgy érzem már elkéstem ezzel, nem tudom eddig miért nem volt fontos nekem. De sok idő mire eredménye lesz és már nem vagyok túl fiatal. Ez meg úgy elveszi a kedvemet:(

2014. júl. 9. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
80 éves korodig nem késtél el x'D Hajrá hajrá!:) A legtöbb diéta ott bukik el hogy az illető feladja, aki nem adja fel.. nos, az ő képeit látod amikor beirod gugliba hogy diet / bodybuilding success :D:D
2014. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 26 evesen mar a koporsot is meg kell rendelned... (soha nem keso)
2014. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is 26 éves vagyok! Én is diétázom és pont azért mert mostanra értem el azt az időt hogy változtassak azért mert én úgy érezném jól magam ha vékonyabb vagyok,ha nem érne össze a combom , nem rezgek mint a kocsonya és tudok futni.

Sok idő de megéri, és sosem késő!

Egy jó párkapcsolatot megér.

2014. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, 26 évesen túl öregnek érzed magad? Akkor ne csak a testeden változtass, hanem a gondolkodásodon is, ezért kezdd el a testformázást és az agyformázást is, vannak erre jó tanfolyamok. :-))
2014. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne késő? Én 37 éves vagyok (kifejezetten fiatalnak érzem magam, mindig meglepnek az ilyen számok :D), tavaly fogytam tizenpár kilót, még kéne majdnem ennyit, de inkább kevesebbet és felszedni jópár kiló izmot. Miért lenne késő? Épp azt gondolom, hogy egy ifjonc általában még ellehet, de ha már idősebb vagy, akkor már nagyon ideje edzeni és jól táplálkozni, mert ott már nem véd meg a fiatalság (egyeseket fiatalon sem teszi s nyilván a legjobb, ha a kezdetektől megfelelően él az ember, de idősebben egyre vitálisabb, ha sokáig akarsz élni egészségben).

Motorozni is 33 évesen kezdtem, bár ahogy írtam, szerintem most is fiatal vagyok...

2014. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
26 év? Hallod ne fárassz...
2014. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez valami kamú kérdező itt hülyíti a népet. Itt játssza az agyát, hogy lehet valakinek ennyi esze. Totál nem vagy normális a 26 éveddel ha ezt komolyan kérdezted.
2014. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Menjél haza kötögetni drága, meg nézni egész nap a szappanoperákat. Vénlány.
2014. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy nő 18-25 között van a csúcson (biológiailag) ezért is van hogy a legkedvezőbb ha egy nő 25 éves koráig szül. Akkor adja át a legjobb géneket. 25-ig még fejlődésben van a test, legyen akár nő akár férfi. Onnantól viszont kezdődik a leépülés. (Nyilván nem egyik napról a másikra) Ezek alapján egyértelmű, hogy egy nőnek 18-25 között érdemes a legjobb formáját hoznia. A test is ilyenkor reagál a legjobban a sportra és az egészséges táplálkozásra. Ezt az időt kell kiélvezni, ekkor vagyunk a legszebbek (ha kihozzuk magunkból a maximumot). Szóval ezért érzem azt, hogy ki kellett volna használni ezeket az éveket és most már kicsit késésben vagyok.
2014. júl. 9. 16:38
 10/14 anonim ***** válasza:
40 elmúltam, edzek, bomba formában vagyok, ilyen jól még nem éreztem maga. Szóval 26 év után is még van élet. Erre varrjál gombot :) Kicsit konzervatív vagy és borúlátó. Nem gondoltál még erre.? :D
2014. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!