Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le, hogy közben...

Hogy szokjak le, hogy közben ne álljak le a fogyásban?

Figyelt kérdés
2 hónapja fogyozom és 10 kilót fogytam a kaloriabazis.hu segítségével, de kb 1 hónapja cigizem napi 4-5 szál elmegy. Roppant jó érzés hogy mindenki dicsér de jól nézek ki. Viszont az anyagcserém borzalmasan lassú de a cigi nem tudom mennyire befolyásolja. Egészségesen étkezem, reggelire piritós májpástétommal, rengeteg víz és ebédre illetve délutánra fehérjedús étkezés. Tornászni csak itthon tudok, de haspréstol elkezdve mindent csinálok. Segítséget várok!
2014. szept. 3. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a cigiröl akaarsz leszokni, akkor hagyd abba egyszerüen. Senki sem attól hízik, hogy abbahagyja a cigit, hanem attól, hogy HELYETTE eszik.
2014. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az egy dolog, h soakn reggel kaveval, cigivel mennek wc-*re..., de nekem teso levezette anno, hogy a cigi epp hogy lassitja az anyagcseret, mert a ver nem kepes annyi oxigent szallitani... vmi ilyesmi, bocsi, ha badarsagot irtam, de igy emlekszem
2014. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az anyagcserét úgy lehet gyorsítani, hogy többször eszel keveset. Ha nem akarsz plusz étkezést betenni az étrendedbe, akkor a reggeliből és az ebédből tegyél félre tízóraira, uzsonnára.
2014. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!