Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitene valakinekem a fogyásban?

Segitene valakinekem a fogyásban?

Figyelt kérdés
95kg vagyok, 29eves, nő, mar egy ideje,1200kaloriasan etkezem, lehet meg kevesebbet is,aerobikozom is,de nem latok magamon valtozast :/ mitevo legyek?
2014. jún. 12. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontosan leméred az adagokat, nem szoktál csalni? Jó mérleged van? Mármint testsúly és külön az ételek mérésére szolgáló mérlegekre gondolok. Naponta hány percet aerobicozol? Mikor kezdted el? Mert én a kaloriabazis.hu alapján étkezem és tornázom, napi 1100 kcalt eszek és mellette napi 80 percet mozgok, ennek fele néha csak gyaloglás vagy házimunka, de 40 perc legalább mindig torna. És szépen fogyok is.
2014. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mérlegem nincs, 3hete dietazom, 3hete mertem le magamat a baratnomnel, azota nem voltam de nem vettem eszre magamon valtozast, a centik nem valtoznak es nekem az lenne a lenyeg nem is a kilo, lehetnék akar 100kg is ha a mereteim szuperek lennenek.sot a napokban joforman cs dinnyét eszem, de abbol jo sok kg lemegy , de probalok minel tobb feherjet is enni.aerobikozom 60percet naponta, 40percet reggel 20percet este..nemtudom h mit kellene még tennem
2014. jún. 12. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:
3 hét elég rövid idő, a meleg is hátráltat sokaknál.
2014. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nézz utána a mínusz kaloriás ételeknek! Ilyen pl az ananász. Az a lényegük, hogy kevesebb bennük a kalória mint amennyi a lebontásuk közben elég. Jól laksz velük, és ha ügyes vagy még mínusz ba is vagy nap végén. Én napi 2 órát sportolok minimum, és eddig nem is volt szükségem fogyókúrás tippekre, míg a legjobb barátnőm a segítségemet nem kérte. Ő is szépen fogy, mert eljárunk futni, és két havonta 4 napos léböjtöt tart, ebben ugyan nem tarthatok vele mert boxolok, és versenysúlyt kell tartanom. Azt is tudom hogy nem mindenkinek van ideje naponta sportolni,de van bizonyíték rá hogy megéri!
2014. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jej koszonom szepen a valaszokat...en iagazan probalok mindent megtenni a siker érdekébe, egy amibe bunozok azok a halrudacskák, nagyon szeretem oket tudom h rantott illetve ilyen felkesz termekeket nemszabadna enni, de nagyon szeretem oket..
2014. jún. 12. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:

VEGYÉL KONYHAI MÉRLEGET!! ez alap dolog a kalóriaszámolásnál! Nem értem, honnan tudod h 1200 kcal, ha nem méred a kajákat??

1. 100 kilósan nincs szuper méret.

2. csak dinnyét? és csodálkozol hogy nem fogysz? fehér hús+zöldség, kevés gyümi(!) és kevés szénhidrát.

keresd fel a kalóriabázis.hu-t, hidd el neked is segíteni fog...ahogy elnézem kell is a segítség.

2014. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a mérleg, anélkül lehetetlen megtudni, mennyi kalóriát eszel. (3-4ezer Ft-ért grammra pontos mérleget lehet venni) Itt találhatsz amúgy jó képeket, hogy melyik ételből mennyi 200 kcal. Tehát naponta 5-6 ilyen tányér valamit lehetne enni. Nagyon fontosak az adagok! 3 hét pedig még nagyon kevés, 2 hónap múlva már lesz változás, ha tényleg komolyan veszed. Főleg most. pl. telehold van, ilyenkor én mindig több ételt kívánok, és fél kilóval több vagyok, mint egyébként.
2014. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ja a link:

[link]

2014. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de hisz a kaloriabazison vagyok regisztralva az alapjan amit megeszek onnand tudom hogy mennyit fogyasztottam el..az oldalt hasznalom az elejetol fogva, akkor ott tevedtem hogy en elonybe reszesitettem a ledus gyumolcsoket, sok dinnyenk van a kertbe tehat en azt kiloszamra eszem, itt lehet a problema..feherjet is eszek halat csirkemellet minosegi felvagottat es sok grillezett cukkinit, de akkor megprobalom a gyumolcsoket visszafogni
2014. jún. 12. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:

A kaloriabazison mindig be kell írni, hogy miből hány grammot ettél. Ilyenkor csak saccolsz, vagy mi alapján méred, ha nincs mérleg? Amikor egy ételt beviszel a rendszerbe, akkor azt is látod, hogy abban mennyi szénhidrát van, illetve aznap max. mennyi szénhidrátot és min. mennyi fehérjét kellene enned. Nekem pl. azt írja, hogy napi 100 g szénhidrátot ehetek, ha nem tornázok, ez pedig 1,5 kg görögdinnye, tehát ha mást semmit nem eszek egész nap, akkor is csak 1,5 kg görögdinnyét ehetek. És sajnos abban csak 8 g fehérje van, tehát ezzel csak az izmom sorvadna el. Ezért nekem ha 40 percet tornázok, akkor az 1100 kcalhoz ezt engedi enni egész nap, így jönnek ki az arányok:

12 dkg Grillezett csirkemell

1,6 kg Görög dinnye

1.5 szelet Fehér kenyér

2.8 dkg Vaj

És ez mellett már semmi nem ehetek. Viszont ezzel a módszerrel (szigorúan mérek mindent) tök szépen fogyok, mert arra is törekszem, hogy a szénhidrát nagy részét délelőtt vigyem be, a fehérjét pedig délben, délután. Sok sikert és sok türelmet kívánok, tudom, hogy nehéz, de a kezdeti sikertelenség miatt ne add fel. Lehet, hogy fogytál is már, attól, hogy a tükörben nem látszik! Kérj mérleget a szülinapodra, és ne hagyd, hogy eltántorítson bárki a szándékodtól. :)

2014. jún. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!