Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklizésnél a 14-15...

Szobabiciklizésnél a 14-15 km/óra, illetve a 17-18 km/óra lassú, közepes vagy gyors tempónak számít-e?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Állóképesség függő.
2014. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi fizikából úgy tanultuk, hogy nagyjából ez a sík országúton való kerékpározás átlagsebessége. Persze, ha a szobabiciklit erősen megfékezed, akkor ez olyan lesz, mintha hegymenetben felfelé mennél és akkor bizony nagyon erős tempónak számít.
2014. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát én nem szobabiciklizni szoktam, de a 14-15 országúton elég lassú (síkon), a 17-18 se gyors. Én olyan 20-23-mal megyek síkon. Azt mondjuk hozzá kell venni, hogy ilyenkor kb 10 percet megyek, mert elég közel van a cél. ha hosszabb úton kell menni, akkor a vége felé már inkább csak 17-20 km/h marad.
2014. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem elég jó kondícióm van, 10 km-en át tudom tartani a 13-14 km/h sebességet. Biciklivel 20-26. Szerintem kevés :(
2014. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!