Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165,2 cm vagyok és 56-7 kg...

Farkas1234 kérdése:

165,2 cm vagyok és 56-7 kg kb. A nyár során felszedtem pár kg-t és ezt szeretném most leadni milyen étkezési szokások vannak ilyenkor tudom hogy az étrenden és a sportolás az nagyon segítene ilyenkor tudnátok nekem adni tanácsokat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészséges kiegyensúlyozott étrend + sport


Egyébként nem vagy nagyon kövér a számok alapján, lehet tömegnöveléssel és későbbi szálkásítással jobban járnál

2014. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagybátyám ajánlott nekem egy nagyon jó módszert, most én is ezt kezdem el.

Teljesen ugyanazt ette, mint amit szokott (akár meki) csak sokkal kisebb mennyiségben és kenyérből csak pirítóst. Nem szabad jóllakni,mozogni kell és napi (min.) 3 liter folyadékot bevinni. Nagybátyám ezzel a módszerrel fél év alatt 17 kilót dobott le és tartja. Az a lényeg, hogy a cél elérése után se engedd el magad. A lényeg azon van, hogy ne lakj jól ééés pirítóóós! :)

17/L

2014. szept. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!