Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás, életmódváltás során...

Fogyás, életmódváltás során nem egészségesebbnek kéne lennem?

Figyelt kérdés

Nos, még most sem vagyok vékony, 162 centimhez 70 kiló vagyok. Viszont voltam 95 kiló is. Aztán elkezdtem egészségesebben enni, alkalmanként sportolni (van, hogy hetekig minden nap, aztán hetekig alig valamit, változó).


Viszont azelőtt soha nem volt semmi bajom, komolyan, orvoshoz se jártam soha. Azóta viszont ez megváltozott. Addig a migrént hírből sem ismertem, azóta viszont elég rendszeresen megtalál. Kórházban is voltam idén (gyulladás miatt), mivel az alapból amúgy egyáltalán nem veszélyes betegség rajtam nagyon gyorsan terjedt, és 'romlott'. A vérnyomásom nagyjából rendben van, de elég fázós lettem, és a kezem is sokszor hideg. Nem nagyon bírok hosszú ideig egy helyben állni (pl. ünnepségeken), és gyakrabban van hányingerem is. Minden menstruációm során nagyon fáj a derekam, pedig eddig szinte meg sem éreztem. Ezenkívül a bőrömön minden meglátszik (napfoltok, szeplők), amik eddig nem.


Én ezt nem igazán értem, mivel azt hittem, hogy ha egészségesebben élek, én is egészségesebb leszek, de én nem így tapasztalom magamon.. Vagy ez mind csak véletlen lenne?


2014. aug. 11. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmanként sportolás, az semmi.. Ha rendszeresen sportolsz, akkor leszel egészégesebb.
2014. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt (van). Kiderült, hogy kevés a vasam. Azóta próbálom pótolni, de sajnos még nem vettem észre sok változást. :(
2014. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a sok sporttól lett kevés a vasam :(
2014. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
mit értesz egészségesebb evés alatt?
2014. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód alatt nem lesz vitaminhiányod, neked meg minden bizonnyal az volt.És ha az orvosok nem mondták, még mindig az van.Nem igazán ajánlom a multivitamint kapszulában, van aki ráesküszik, én viszont az egyetemen azt tanultam hogy csak 25%-át szivja fel a szervezet...De hogy mindennap vigyél mindenféle vitamint a szervezetedbe...hát az elég nehéz.A sárgarépába pl sok fajta vitamin és ásványi anyagok vannak jelen(nyers).
2014. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az egészségesebb alatt azt értem, hogy igyekszem sok zöldséget, gyümölcsöt és sok natúr csirkemellett enni. Délelőttönként eszek teljes kirölésű kenyeret. Ezenkívül szoktam még túrótm tojást, néha sajtot vagy tejet inni. (Kérlek senki nekezdje el mondogatni, hogy emkkora sz*r a tej)


Nem fogok haziudni, van hogy lecsúszik egy csoki vagy péksüti, de már nem az ilyen kaják teszik ki az étkezéseim nagy részét.


Én nem tudok rólam hogy vitaminhiányom lenne, vagy lett volna. :SS

2014. aug. 12. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne:-) Ha eszel is sütiket inkább a délelőtti órákba ajánlom.A tej miért lenne szar?Én mindennap iszok tejet.Az étkezésem 1harmada tejtermék.Hogy a fittness modellek nem fogyasztanak tejterméket a diétájuk alatt az más...de ők vagonszámra eszik a húst, amit viszont én nem eszek:-)
2014. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!