Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem?

[]DoMi313[] kérdése:

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves fiú vagyok, 2 éve hagytam abba a versenysportot. 55 kg-ban bersenyeztem. Most 83 kg és 170 cm vagyok. Egy tizest le kellene dobnom. Az lenne a kérdésem, hogy álljak neki? Kb napi 1 órát biciklizem. (Gyors tempóban)

(Kérlek normális válaszokat írjatok) előre is köszi:)



2014. szept. 8. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A biciklizés jó dolog, de hogy fogyj, ahhoz az étkezésednek kell rendben lennie... Én edzenék is mellé, de bizonyára anélkül is mehet (csak ugye a biciklizés nem mozgatja meg minden fontos izomcsoportodat).

Az étkezéssel kapcsolatban állandóan le vannak írva tippek, olvass vissza. Szálkásító diéta, szénhidrátcsökkentés, ezek nem rossz irányok. Persze sokféleképpen lehet, a fő, hogy tudd tartani, felesleges magadra erőltetned egy étrendet, amit utálsz. Le is írhatod, hogyan étkezel s rámutathatunk egypár rosszabb pontra.

2014. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend + sport

Szerintem calistheniceznni vagy kondizni menj, esetleg kettlebell, többet fog érni mint a bicózás, persze ezt se hagyd ki.

2014. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!