Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni mert már...

Le szeretnék fogyni mert már többen is azt mondták és én ezért le szeretnék adni legalább 10kg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem tudom le cserélni a kenyeret barna kenyérre (sajnos nem tul jó az anyagi helyzetünk) a mozgást nem annyira birom de azért probálom. mit és mennit kéne csinálnom és mit nem szabad és mit szabad ennem, 14 éves lány vagyok 65.9 kg

2014. szept. 9. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Cseréld le legalább rizsre, az olcsóbb a kenyérnél... Szénhidrátbomba az is, de több szempontból jobb.


Még egy kis séta is jobb, mint a semmi, mindenképpen mozogj valamit, az egészségedhez is kell az.

2014. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2014. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rizsecske, krumplicska, kenyérke, cukorka, lisztecske kizárva. esetleg max egy maréknyi mennyiség rizsből, krumpliból egy étkezésre.


ne egyszerre egy kg. őszibarack, abból max. 1db.


ajánlom a cukorbetegeknek előírt diétát.


10kg 2-3 hónap alatt lemegy vele, ha eddig liszett ettél krumplival és cukros üdítővel.

2014. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok
2014. szept. 9. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!